Książka LIFESTYLE

Katarzyna Grochola, Marzena Rogalska i Beata Pawlikowska podpiszą książkowe pre

Już 15 grudnia trzy uwielbiane przez publiczność polskie autorki: Marzena Rogalska, Beata Pawlikowska i Katarzyna Grochola będą podpisywały swoje książki w witrynie salonu Empik

Data publikacji: 2018-12-14
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Katarzyna Grochola, Marzena Rogalska i Beata Pawlikowska podpiszą książkowe pre
Kategoria: LIFESTYLE, Książka

Już 15 grudnia trzy uwielbiane przez publiczność polskie autorki: Marzena Rogalska, Beata Pawlikowska i Katarzyna Grochola będą podpisywały swoje książki w witrynie salonu Empik Arkadia.

Katarzyna Grochola, Marzena Rogalska i Beata Pawlikowska podpiszą książkowe pre LIFESTYLE, Książka - Już 15 grudnia trzy uwielbiane przez publiczność polskie autorki: Marzena Rogalska, Beata Pawlikowska i Katarzyna Grochola będą podpisywały swoje książki w witrynie salonu Empik Arkadia.

Książki co roku są najwyżej na liście najchętniej kupowanych świątecznych prezentów i to nie tylko dla pasjonatów czytanikołaja”, który wcześniej musiał się postarać, by je zdobyć. Już 15 grudnia trzy uwielbiane przez publiczność polskie autorki: Marzena Rogalska, Beata Pawlikowska i Katarzyna Grochola będą podpisywały swoje książki w witrynie salonu Empik Arkadia. Egzemplarze z autografem i dedykacją od autora są szczególnie cenne, bo pokazują większe zaangażowanie „M

 

Przedświąteczna autografowa sesja będzie okazją nie tylko do zdobycia spersonalizowanej dedykacji w egzemplarzu powieści, ale też do tego, by zamienić z pisarkami kilka zdań i w ferworze bożonarodzeniowych przygotowań znaleźć czas na chwilę z kulturą dla siebie. Autorki powieści takich jak „Druga miłość”, „Blondynka na wyspie zakochanych” czy „Pocieszki” – Marzena Rogalska, Beata Pawlikowska i Katarzyna Grochola będą czekały na czytelników i z chęcią przemienią zwykłe egzemplarze w unikatowe podarunki, które uszczęśliwią każdego mola książkowego.

 

Marzena Rogalska – godz. 14:00-15:00

Prezenterka telewizyjna, pełna pozytywnej energii, już dawno zaskarbiła sobie sympatię nie tylko telewidzów, ale też czytelników. Jej najnowsza powieść – „Druga miłość” (Wydawnictwo Znak) to kontynuacja historii Agaty, postaci znanej z kart „Wyprzedaży snów” i „Gry w kolory”. Bohaterce wszystko zaczyna się układać, ale w jej głowie krążą myśli o tajemniczych mężczyznach, których spotkała niedawno. Autorka przekonuje, że miłości zawsze warto dać drugą szansę.

 

Beata Pawlikowska – 15.00-16.00

„Blondynka na Wyspie Zakochanych” (Wydawnictwo Edipresse Książki) to opowieść o dwóch wielbicielach podróży. Zaczyna się w samochodzie na trasie do dawnego miasta Majów w dżungli Ameryki Środkowej. To komedia romantyczna, której scenariusz napisało życie i która zdarzyła się naprawdę między Nowym Jorkiem, Warszawą i rajską wyspą na Karaibach.

 

Katarzyna Grochola – godz. 16:00-17:00

Nowa książka Katarzyny Grocholi „Pocieszki” (Wydawnictwo Literackie) to historie z życia wzięte i życiu poświęcone – pełne wdzięku, lekkości i humoru. Czytelnicy znajdą na kartach powieści zarówno sytuacje bliskie każdemu, jak i te zupełnie zaskakujące – nieplanowane spotkania, dobre uczynki, ptaki za lodówką, a także długo wyczekiwaną miłość.

 

Wszystkie spotkania odbędą się w salonie Empik Arkadia.

Empik, Arkadia

Al. Jana Pawła II 82, Warszawa

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Katarzyna Grochola, Marzena Rogalska i Beata Pawlikowska podpiszą książkowe pre LIFESTYLE, Książka - Już 15 grudnia trzy uwielbiane przez publiczność polskie autorki: Marzena Rogalska, Beata Pawlikowska i Katarzyna Grochola będą podpisywały swoje książki w witrynie salonu Empik Arkadia.
Hashtagi: #LIFESTYLE #Książka

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy