Książka LIFESTYLE

Nie taki wilk straszny

Data publikacji: 2018-12-10
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Nie taki wilk straszny
Kategoria: LIFESTYLE, Książka

Na spotkanie z autorem książki, Marcinem Kostrzyńskim, salon Empik Junior w Warszawie zaprasza już 10 grudnia.

Nie taki wilk straszny LIFESTYLE, Książka - Na spotkanie z autorem książki, Marcinem Kostrzyńskim, salon Empik Junior w Warszawie zaprasza już 10 grudnia.

Nie taki wilk straszny

„Gawędy o wilkach i innych zwierzętach” (Wydawnictwo Świat Książki) to nie tylko zabawne i wzruszające historie, to także przykład wielkiej miłości do polskiej przyrody i przejmujący apel o zachowanie naszego wspólnego dziedzictwa. Tak pięknie o polskich zwierzętach nie pisał jeszcze nikt! Na spotkanie z autorem książki, Marcinem Kostrzyńskim, salon Empik Junior w Warszawie zaprasza już 10 grudnia.

 

Wychowany w rodzinie myśliwych nie wyobrażał sobie życia bez polowań, dopóki nie zrozumiał, że euforia po strzale jest radością z zabójstwa. Strzelbę zamienił na aparat fotograficzny, a jego miejscem na ziemi stał się drewniany dom w środku lasu, do którego zaprosił potrzebujące pomocy zwierzęta. Zyskał sympatię milionów Polaków, gdy udało mu się wyrwać z rąk myśliwych rannego w wypadku wilka i uratować mu życie.

 

Do jakiej zabawy małym wilczkom był potrzebny kabel USB? Czym posmarować kamerę, aby zrobić idealne ujęcie uroczej lisiej rodzinie? Jak rozrabiał dziczy Gang Krzywego Ryjka? Ile czasu potrzeba, żeby pozyskać zaufanie jeleni? „Gawędy o wilkach i innych zwierzętach” Marcina Kostrzyńskiego to nie tylko zabawne i pełne nadziei historie, które z zapartym tchem przeczytają zarówno dorośli, jak i starsze dzieci. To także przykład wielkiej miłości do polskiej przyrody i przejmujący apel o zachowanie naszego wspólnego dziedzictwa. Kostrzyński z pasją dekonspiruje czarny PR, jaki narósł wokół wilków i dzieli się przemyśleniami, anegdotami ze świata zwierząt, a także swoją ogromną miłością do przyrody.

 

Marcin Kostrzyński – filmowiec, leśnik, dawniej myśliwy, dziś obrońca praw zwierząt. Prowadzi swój kanał na YouTube „Marcin z lasu”, popularyzator nauki, autor cyklu cykl programów ,,Dzika Polska”.

 

10 grudnia, godz. 18:00

Empik Junior

Warszawa, ul. Marszałkowska 116/122

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Nie taki wilk straszny LIFESTYLE, Książka - Na spotkanie z autorem książki, Marcinem Kostrzyńskim, salon Empik Junior w Warszawie zaprasza już 10 grudnia.
Hashtagi: #LIFESTYLE #Książka

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy


Tagi: #Książka   #LIFESTYLE