Książka LIFESTYLE

Wyciskamy to co najlepsze z Karoliną Szostak i Martą Kordyl

Moje spektakularne soki i koktajle to prawie 100 przepisów na smakowite bomby witaminowe, spisane według sezonowości poszczególnych warzyw i owoców.Wspólnie z Karoliną i Martą wyciskamy z życia (i nie tylko) to, co

Data publikacji: 2018-10-06
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Wyciskamy to co najlepsze z Karoliną Szostak i Martą Kordyl
Kategoria: LIFESTYLE, Książka

Moje spektakularne soki i koktajle to prawie 100 przepisów na smakowite bomby witaminowe, spisane według sezonowości poszczególnych warzyw i owoców.Wspólnie z Karoliną i Martą wyciskamy z życia (i nie tylko) to, co najlepsze!

Wyciskamy to co najlepsze z Karoliną Szostak i Martą Kordyl LIFESTYLE, Książka - Moje spektakularne soki i koktajle to prawie 100 przepisów na smakowite bomby witaminowe, spisane według sezonowości poszczególnych warzyw i owoców.Wspólnie z Karoliną i Martą wyciskamy z życia (i nie tylko) to, co najlepsze!

 Jej niesamowita metamorfoza jest inspiracją dla wielu osób. Historia walki z nadprogramowymi kilogramami Karoliny pokazała, że dzięki determinacji i silnej woli, można nie tylko zdrowo i skutecznie schudnąć, ale także uniknąć wizyty największego wroga – efektu jo-jo. Po bestsellerowej książkach Moja spektakularna metamorfozaoraz Mój spektakularny detoksprzyszedł czas na jedno z ulubionych „dań” Karoliny Szostak i Marty Kordyl – soki i koktajle –  bardzo ważny element jadłospisu zarówno w fazie redukcji, jak i stabilizacji wagi.Doskonałe uzupełnienie jadłospisu i świetny pomysł na urozmaicenie posiłków. ​Moje spektakularne soki i koktajle to prawie 100 przepisów na smakowite bomby witaminowe, spisane według sezonowości poszczególnych warzyw i owoców.Wspólnie z Karoliną i Martą wyciskamy z życia (i nie tylko) to, co najlepsze!​

 

 

Odkąd trzy lata temu schudła 30 kilogramów, całkowicie zmieniła podejście do żywienia. Niezwykła przemiana, która w niej zaszła, zadziała się nie tylko w ciele, ale i głowie. Dieta, aktywność fizyczna, regularne „przypominajki” detoksowe i przede wszystkim świadome jedzenie sprawiają, że do dziś udaje jej się utrzymać smukłą i zgrabną sylwetkę. W swojej trzeciej książce, wspólnie z przyjaciółką Martą Kordyl, dzieli się z czytelnikami przepisami na koktajle i wyciskane, warzywno-owocowe soki, które stanowią doskonałe uzupełnienie posiłków nie tylko osoby na diecie, ale każdego zdrowego jadłospisu. 

 

Natura została zaprogramowana w ten sposób, by dawać to, co najlepsze. Dlaczego więc nie korzystać z jej dobroczynności? Zwłaszcza w sezonie wiosenno-letnim, kiedy stragany uginają się od ciężaru warzyw i owoców, warto wprowadzić je do swojego codziennego jadłospisu. Są fantastycznym źródłem witamin, składników mineralnych i wspomagającego trawienie błonnika. Zawierają ponadto duże ilości potasu, niezbędnego do prawidłowej pracy serca i działają alkalizująco, czyli odkwaszająco. W owocach i warzywach kryje się cały alfabet witamin! Doskonałą alternatywą dla spożywania ich w pierwotnej postaci jest… wyciskanie soków i miksowanie koktajli, do czego namawia Karolina i Marta. To nie tylko urozmaicenie diety, ale dodatkowo świetna zabawa!

Moje spektakularne soki i koktajle to koncepcyjnie podzielona na cztery części (pory roku) książka z przepisami na proste, smaczne i zdrowe soki oraz koktajle. Blisko 100 receptur na prawdziwe bomby witaminowe, które wspomagają trawienie, oczyszczają organizm z toksyn oraz same w sobie są doskonałym posiłkiem. Wzbogacają jadłospis, ale przede wszystkim – dają przysłowiowego kopa i energię do działania. Przepisy podzielono sezonowo, względem dostępności warzyw i owoców. Mamy zatem: wiosnę, lato, jesień i zimę oraz charakterystyczne dla każdej z nich smakowite, warzywno-owocowe zdrowotne mikstury, które pomagają oczyścić organizm i podreperować jego odporność, zwłaszcza w sezonie jesienno-zimowym. Moje spektakularne soki i koktajleto smakowita zabawa kolorem i smakiem oraz inspiracja do samodzielnych, sokowych eksperymentów w kuchni. Jeśli nie przepadasz za którymś składnikiem, zastąp go innym i wyciskaj z tego, co lubisz najbardziej!

Autor: Karolina Szostak, Marta Kordyl, tytuł: Moje spektakularne soki i koktajle, Edipresse Książki,  ISBN 9788381177108, cena: 39,90 PLN, oprawa: miękka, format: 165×240, liczba stron: 224, data premiery:  19.09.2018​

 

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Wyciskamy to co najlepsze z Karoliną Szostak i Martą Kordyl LIFESTYLE, Książka - Moje spektakularne soki i koktajle to prawie 100 przepisów na smakowite bomby witaminowe, spisane według sezonowości poszczególnych warzyw i owoców.Wspólnie z Karoliną i Martą wyciskamy z życia (i nie tylko) to, co najlepsze!
Hashtagi: #LIFESTYLE #Książka

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy