Książka LIFESTYLE

Spotkanie autorskie z Marcinem Mellerem w salonie Empik Kaskada

Data publikacji: 2019-06-27
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Spotkanie autorskie z Marcinem Mellerem w salonie Empik Kaskada
Kategoria: LIFESTYLE, Książka

27 czerwca w salonie Empik Kaskada Marcin Meller opowie o swojej najnowszej książce "Nietoperz i suszone cytryny".

Spotkanie autorskie z Marcinem Mellerem w salonie Empik Kaskada LIFESTYLE, Książka - 27 czerwca w salonie Empik Kaskada Marcin Meller opowie o swojej najnowszej książce "Nietoperz i suszone cytryny".

Jeden z najbardziej rozpoznawalnych i wyrazistych dziennikarzy w Polsce – Marcin Meller – powraca z nową książką. "Nietoperz i suszone cytryny" (Wydawnictwo W.A.B.) to zbiór felietonów o polityce, piłce nożnej i… mediach. Już 27 czerwca autor opowie o swojej najnowszej publikacji podczas spotkania z czytelnikami w salonie Empik Kaskada.

Na kartach "Nietoperza i suszonych cytryn" popularny dziennikarz zebrał swoje teksty pochodzące z lat 2016-2019. Felietony zostały okraszone barwnymi anegdotami o świecie mediów, opowieściami o miłości, polityce i straconych szansach, a także o ulubionych Mazurach i piłce nożnej. Z wrodzoną sobie przenikliwością i inteligencją Meller pokazuje całe spektrum zachowań i namiętności ludzkich. Czytelnik w książce znajdzie historie o dzieciach i ojcach, lizusach oraz romantykach, zachwytach i irytacjach, małych przyjemnościach oraz wielkich cierpieniach, o radości życia i niezgodzie na draństwo.

Marcin Meller – reporter, dziennikarz, z wykształcenia historyk. Był redaktorem naczelnym magazynu "Playboy". Obecnie jest gospodarzem "Drugiego Śniadania Mistrzów" w TVN24, współprowadzącym "Dzień Dobry TVN" i felietonistą tygodnika "Newsweek Polska".v

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Spotkanie autorskie z Marcinem Mellerem w salonie Empik Kaskada LIFESTYLE, Książka - 27 czerwca w salonie Empik Kaskada Marcin Meller opowie o swojej najnowszej książce "Nietoperz i suszone cytryny".
Hashtagi: #LIFESTYLE #Książka

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy


Tagi: #Książka   #LIFESTYLE