LIFESTYLE Muzyka

Czego słuchaliśmy najchętniej w 2017 roku? TIDAL przedstawia swój ranking

Data publikacji: 2017-12-22
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Czego słuchaliśmy najchętniej w 2017 roku? TIDAL przedstawia swój ranking
Kategoria: LIFESTYLE, Muzyka

Ranking TIDAL W PLAY

Czego słuchaliśmy najchętniej w 2017 roku? TIDAL przedstawia swój ranking LIFESTYLE, Muzyka - Ranking TIDAL W PLAY

Mijający rok, to czas podsumowań i rozliczeń, również tych muzycznych. Jesteście ciekawi, które piosenki były najczęściej stremowane w 2017 roku i którzy artyści znaleźli się w czołówce muzycznego podsumowania? Zapoznajcie się z rankingiem „BEST OF 2017: Najczęściej słuchane w Polsce” przygotowanym przez TIDAL PLAY.

TOP 100 – gorący ranking

Według rankingu TIDAL PLAY rok 2017 zdecydowanie należał do Eda Sheerana, którego przebój „Shape of You” zdominował zestawienie najczęściej odtwarzanych utworów. Jak się okazuje brytyjski król popu, ma jeszcze więcej powodów do świętowania, bo w rankingu BEST OF 2017 znalazło się aż sześć utworów z jego tegorocznej płyty „÷ (Divide)”.  Na drugim i trzecim miejscu uplasowały się takie hity jak „Despacito” i „Something Just Like This”. Rok 2017 niewątpliwie należał również do Kygo i Seleny Gomez, która swoim przebojem „It Ain’t Me” podbiła serca użytkowników TIDAL i zajęła 6 miejsce w podsumowaniu. W pierwszej dziesiątce muzycznych hitów znalazły się również takie przeboje jak „Be mine” Ofenbacha, „I Don’t Wanna Live Forever” Zayna Malika&Taylor Swift, „Attention” Charliego Putha oraz „Tuesday” Buraka Yetera. W rankingu TIDAL PLAY nie zabrakło również polskich akcentów. Wśród najchętniej słuchanych utworów znalazły się m.in. „Nostalgia” Taco Hemingweya oraz „Candy” Quebonafide i Klaudii Szafrańskiej. Jesteście ciekawi kto jeszcze trafił na playlistę z ulubionymi utworami w Polsce? Sprawdźcie poniżej pełne zestawienie.

https://listen.tidal.com/playlist/a123c2f7-1c11-4b4f-8cff-10d616e22110

TIDAL

TIDAL to globalny serwis streamingowy z najwyższą jakością dźwięku, muzycznymi wideo w jakości HD i ekskluzywnymi materiałami przygotowanymi przez dziennikarzy muzycznych, ekspertów i gwiazdy – między innymi Alicię Keys, Beyonce oraz White Stripes. TIDAL dysponuje bogatą bazą utworów posiadając już ponad 50 milionów pozycji. Oprócz tego serwis oferuje playlisty tematyczne i pozwala słuchać ulubionych utworów na telefonach, tabletach, komputerach i odtwarzaczach sieciowych.

 

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Czego słuchaliśmy najchętniej w 2017 roku? TIDAL przedstawia swój ranking LIFESTYLE, Muzyka - Ranking TIDAL W PLAY
Hashtagi: #LIFESTYLE #Muzyka

Similar Posts