LIFESTYLE Muzyka

GALA „PŁYTY ROCKU ANTYRADIA 2016”

T.Love i July Talk na jedynym takim koncercie w

Data publikacji: 2017-03-02
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: GALA „PŁYTY ROCKU ANTYRADIA 2016”
Kategoria: LIFESTYLE, Muzyka

T.Love i July Talk na jedynym takim koncercie w Polsce!

GALA „PŁYTY ROCKU ANTYRADIA 2016” LIFESTYLE, Muzyka - T.Love i July Talk na jedynym takim koncercie w Polsce!

Już 16 marca (czwartek) w warszawskim klubie Stodoła zagra legenda polskiego rocka zespół T.Love oraz  July Talk – jedna z najbardziej obiecujących rockowych grup zza Oceanu. Jedyny taki koncert odbędzie się z okazji rozdania nagród w plebiscycie „Płyta Rocku Antyradia 2016”.

„Płyta Rocku Antyradia” to jedna z nielicznych w Polsce nagród przyznawanych przez słuchaczy. Fani rocka w internetowym głosowaniu wybrali już największe gwiazdy 2016 roku. Nagrody w ośmiu kategoriach zostaną wręczone podczas gali „Płyta Rocku Antyradia 2016” w czwartek, 16 marca br. w warszawskiej Stodole. 

Wśród nominowanych znaleźli się między innymi: Korn i Jonathan Davis, Hey i Kasia Nosowska, Kult i Kazik Staszewski, T.Love i Muniek Staszczyk, Coma, Hunter, Luxtorpeda, Iggy Pop oraz Green Day i Red Hot Chilli Peppers. Lista nominowanych odzwierciedla przekrój najlepszej rockowej muzyki, od klasyki po nowe i alternatywne brzmienia. Znalazło się na niej miejsce zarówno dla młodych,
jak i doświadczonych twórców, z zespołem Metallica na czele. Weterani rocka wydali
w listopadzie świetnie przyjęty album „Hardwired…To Self-Destruct”, a na gali 16 marca wraz z Antyradiem szykują niespodziankę dla swoich fanów.

Podczas gali na scenie zobaczymy zarówno prawdziwe sławy, jak i wschodzące gwiazdy. Tego dnia w Stodole zagrają:  T.Love – legenda polskiego rocka oraz  July Talk – jeden z najbardziej obiecujących zespołów zza Oceanu. Kanadyjczycy ciekawie łączą nowoczesne, rockowe granie z klasyką, a charyzmatyczne głosy dwójki wokalistów
na długo zapadają w pamięć. Ich brawurowa interpretacja hitu „Bad Moon Rising” podbiła serca fanów i została wykorzystana w wielu filmach i serialach, m.in.
„The Walking Dead”. 16 marca wystąpi również zespół Strażacy – laureat konkursu Antyradia dla młodych talentów.

A to już wiesz?  PIOTR APOSTOLIDIS - "GRUZIŃSKA UCZTA" - SPOTKANIE AUTORSKIE - ŁÓDŹ

Zaproszenie na najbardziej rockowe wydarzenie w Polsce będzie można wygrać
w konkursach na antenie radia, na stronie antyradio.pl oraz na FB Antyradia. Ci, którym nie uda się zdobyć wejściówki, będą mogli słuchać radiowej transmisji z wręczenia statuetek, 16 marca 2017. 

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
GALA „PŁYTY ROCKU ANTYRADIA 2016” LIFESTYLE, Muzyka - T.Love i July Talk na jedynym takim koncercie w Polsce!
Hashtagi: #LIFESTYLE #Muzyka

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy