Książka LIFESTYLE

Spotkanie z Pawłem Fajdkiem

Data publikacji: 2018-10-29
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Spotkanie z Pawłem Fajdkiem
Kategoria: LIFESTYLE, Książka

Młotem prosto do celu – historia trzykrotnego złotego medalisty

Spotkanie z Pawłem Fajdkiem LIFESTYLE, Książka - Młotem prosto do celu – historia trzykrotnego złotego medalisty

Paweł Fajdek był skazany na sukces – czegokolwiek by się nie podjął, świat usłyszałby o nim prędzej czy później. Autor zagląda za kulisy lekkiej atletyki w swojej pełnej anegdot i humoru książce „Petarda” (Wydawnictwo SQN). Spotkanie ze sportowcem odbędzie się 29 października w salonie Empik Arkadia i położy kres wyobrażeniom o tym, jak wyglądają kulisy zawodów, w których bierze udział sportowiec.

 

Życie Pawła Fajdka od początku było jedną wielką niespodzianką. Kariera piłkarza, o której marzył, najwyraźniej nie była mu pisana. Mimo wysiłków i zaangażowania zdołał zadebiutować jedynie w zawodach klasy B. Jednak wytrwale dążył do sukcesu w sporcie. Choć ojciec namawiał go do zawodowego kolarstwa, Paweł swoją pasją uczynił lekkoatletykę.

 

Na kartach „Petardy” trzykrotny mistrz świata w żartobliwy sposób opowiada swoja historię. Fajdek przywołuje masę anegdot z życia prywatnego oraz zawodowego. Swoim fanom i czytelnikom chce dostarczyć przede wszystkim rozrywki, ale również wiedzę o dyscyplinie, którą uprawia, bo jak twierdzi, na prawdziwą autobiografię przyjedzie jeszcze czas.

 

Jak wygląda historia sukcesu złotego medalisty świata w rzucie młotem? O swojej karierze i pozytywnym nastawieniu do świata autor opowie podczas spotkania, które będzie również okazją, by zdobyć autograf mistrza.

Paweł Fajdek – polski lekkoatleta specjalizujący się w rzucie młotem, najmłodszy w historii złoty medalista mistrzostw świata w tej konkurencji.

 

29 października, godz. 18:00

Empik Arkadia

Warszawa, al. Jana Pawła II 82

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Spotkanie z Pawłem Fajdkiem LIFESTYLE, Książka - Młotem prosto do celu – historia trzykrotnego złotego medalisty
Hashtagi: #LIFESTYLE #Książka

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy


Tagi: #LIFESTYLE