LIFESTYLE Muzyka

Kosmiczny koncert Ralpha Kaminskiego w Szklarskiej Porębie

Data publikacji: 2020-02-04
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Kosmiczny koncert Ralpha Kaminskiego w Szklarskiej Porębie
Kategoria: LIFESTYLE, Muzyka

W sobotę 15 lutego w ramach VI Festiwalu Trójka Górom w Szklarskiej Porębie odbędzie się koncert Ralpha Kaminskiego. Artysta pojawi się na scenie 4-gwiazdkowego hotelu Blue Mountain Resort w towarzystwie swego znakomitego zespołu „My Best Band In The World”.

Kosmiczny koncert Ralpha Kaminskiego w Szklarskiej Porębie LIFESTYLE, Muzyka - W sobotę 15 lutego w ramach VI Festiwalu Trójka Górom w Szklarskiej Porębie odbędzie się koncert Ralpha Kaminskiego. Artysta pojawi się na scenie 4-gwiazdkowego hotelu Blue Mountain Resort w towarzystwie swego znakomitego zespołu „My Best Band In The World”.

W sobotę 15 lutego w ramach VI Festiwalu Trójka Górom w Szklarskiej Porębie odbędzie się koncert Ralpha Kaminskiego. Artysta pojawi się na scenie 4-gwiazdkowego hotelu Blue Mountain Resort w towarzystwie swego znakomitego zespołu „My Best Band In The World”. Zapraszamy na spektakl z kosmiczną energią!

Od 13 do 16 lutego w Szklarskiej Porębie odbędzie się jedno z najważniejszych wydarzeń kulturalnych w regionie, czyli VI Festiwal Trójka Górom. Gościem specjalnymi będzie m.in. Katarzyna Figura, Ralph Kamiński, Piotr Fronczewski i Sambor Dudziński. W ramach imprezy planowane są koncerty, rozmowy z gwiazdami, spotkania z dziennikarzami Programu III Polskiego Radia, warsztaty dla dzieci i dorosłych oraz dyskoteki.  Dodatkowo Trójce Górom towarzyszyć będą Mistrzostwa Polski w Rzeźbie ze śniegu i w lodzie. W olbrzymich pryzmach ze śniegu artyści z ASP i amatorzy rzeźbić będą do tematów „Radio” i „Kocham Szklarską Porębę”.

W sobotę 15 lutego o godz. 20.00 w pięknym 4-gwiazdkowym hotelu Blue Mountain Resort odbędzie się koncert Ralpha Kaminskiego – wyjątkowego wokalisty, autora tekstów i kompozytora autorskiej muzyki nawiązującej stylistyką do popu z elementami muzyki filmowej, mocno okraszonej dźwiękami skrzypiec i fortepianu. Jest zdobywcą wielu prestiżowych nagród i wyróżnień, m.in. Grand Prix międzynarodowego festiwalu CARPATHIA 2011. W 2019 roku Ralph Kaminski zdobył Grand Prix Konkursu Aktorskiej Interpretacji Piosenki Złotego Tukana oraz Tukana Publiczności podczas 40. Przeglądu Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu. Został także nominowany do Fryderyków 2020 w kategorii Producent Roku i Album Roku Alternatywa za album „Młodość”.

– Jesteśmy zaszczyceni, że koncert Ralpha Kaminskiego odbędzie się w hotelu Blue Mountain Resort. Bardzo cieszymy się, że nasi goście będą mieć okazję posłuchać jego oryginalnej muzyki. To na pewno będzie niezapomniane wydarzenie z kosmiczną energią – mówi Marzena Mielczarek, Dyrektor Generalny Blue Mountain Resort.

Organizatorem Festiwalu Trójka Górom jest Miasto Szklarska Poręba – Miejski Ośrodek Kultury, Sportu i Aktywności Lokalnej w Szklarskiej Porębie (MOKSiAL), Partnerem – Program III Polskiego Radia, opiekę medialną sprawuje Referat Promocji Miasta

Data: sobota 15 lutego godz. 20.00

Miejsce:  Blue Mountain Resort, ul. 1 Maja 51, Szklarska Poręba

Bilety w cenie 40,00 zł w sprzedaży od PONIEDZIAŁKU 3 lutego. Do nabycia na www.KupBilecik oraz w IT w Szklarskiej Porębie

Więcej informacji na stronie https://blue-mountain-resort.pl

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Kosmiczny koncert Ralpha Kaminskiego w Szklarskiej Porębie LIFESTYLE, Muzyka - W sobotę 15 lutego w ramach VI Festiwalu Trójka Górom w Szklarskiej Porębie odbędzie się koncert Ralpha Kaminskiego. Artysta pojawi się na scenie 4-gwiazdkowego hotelu Blue Mountain Resort w towarzystwie swego znakomitego zespołu „My Best Band In The World”.
Hashtagi: #LIFESTYLE #Muzyka

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy