LIFESTYLE Muzyka

Muzyka dobra na jesienną chandrę

Data publikacji: 2018-10-22
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Muzyka dobra na jesienną chandrę
Kategoria: LIFESTYLE, Muzyka

Jesień to czas, kiedy większość z nas odnotowuje spadek energii i wchodzi w melancholijny nastrój. Odpowiednia płyta pełna emocjonalnych i energetycznych kawałków może być świetnym sposobem na szybkie dostarczenie endorfin do organizmu. Tak jak muzyka w wykonaniu Basi Kawy.

Muzyka dobra na jesienną chandrę LIFESTYLE, Muzyka - Jesień to czas, kiedy większość z nas odnotowuje spadek energii i wchodzi w melancholijny nastrój. Odpowiednia płyta pełna emocjonalnych i energetycznych kawałków może być świetnym sposobem na szybkie dostarczenie endorfin do organizmu. Tak jak muzyka w wykonaniu Basi Kawy.

Jesień to czas, kiedy większość z nas odnotowuje spadek energii i wchodzi w melancholijny nastrój. To pora roku, gdy chętniej spędzamy czas w domu, oglądając dobre filmy lub słuchając nastrojowej muzyki. Szczególnie odpowiednia płyta pełna emocjonalnych i energetycznych kawałków może być świetnym sposobem na szybkie dostarczenie endorfin do organizmu. Tak jak muzyka w wykonaniu Basi Kawy.

Intymna podróż        

Za oknem ciemno i ponuro, a temperatura niebezpiecznie zbliża się do poziomu zera? Najnowszy album Basi Kawy pt. „Zdobyłeś” zawiera piosenki, które z pewnością każdego obudzą z marazmu i wprawią w lepszy humor. To zbiór jedenastu autorskich, intymnych kawałków, które dzięki swojej różnorodności dotrą do wrażliwych słuchaczy bez względu na wiek. Osobom szukającym dodatkowej dawki energii w walce z szarymi deszczowymi dniami z pewnością wpadną w ucho piosenki „W samym środku chwili” oraz „Nie, nie, nie”, które zadziałają lepiej niż filiżanka rozgrzewającej kawy. Tych, którzy szukają chwili zadumy, do refleksji na pewno skłonią melancholijne ballady: tytułowa „Zdobyłeś” czy utwór „Głodny”. Szczególnie wyróżniająca się jest piosenka kończąca album, pt. „Czy wiesz”, która każe słuchaczowi zastanowić się nad tym, czy panująca w codzienności rutyna skupiająca się na pracy i wieczornym siedzeniu przy komputerze nie powoduje w jego życiu pustki. Odbiorcy tęskniący za letnimi temperaturami i egzotycznym klimatem z pewnością docenią kawałek „Pomóż mi”, który dzięki melodiom zaczerpniętym z muzyki Bliskiego Wschodu pozwoli im przenieść się w orientalne klimaty i wrócić do wakacyjnych chwil, nie myśląc o panującej za oknem jesiennej słocie.

Nuta inspiracji od najbliższych

Najnowszy album Basi Kawy pt. „Zdobyłeś” pełen jest poruszających i intymnych tekstów. Skąd autorka czerpie inspirację do pisania tak osobistych piosenek? – Największym źródłem inspiracji i rozwoju muzycznego jest moje codzienne przebywanie z bliskimi. Tu jest moja motywacja i radość z życia. Miłość do męża i dwójki naszych dzieci sprawia, że znalezienie natchnienia do napisania kolejnego kawałka nie jest wcale trudne – mówi Basia Kawa. – Bez nich moje piosenki nie byłyby tak prawdziwe emocjonalnie, tak osobiste, pełne przeżytych doświadczeń. Dlatego właśnie płytę „Zdobyłeś”, która swoją premierę ma w listopadzie, dedykuję mojemu mężowi. Mam nadzieję, że muzyka na niej zawarta wprawi jej odbiorców w dobry nastrój i niczym ulubiony, miękki koc otuli dobrymi wspomnieniami i pozytywnymi emocjami. Ta jesień nie będzie smutna!

Link do singla: https://www.youtube.com/watch?v=jFKIdvaWsXQ

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Muzyka dobra na jesienną chandrę LIFESTYLE, Muzyka - Jesień to czas, kiedy większość z nas odnotowuje spadek energii i wchodzi w melancholijny nastrój. Odpowiednia płyta pełna emocjonalnych i energetycznych kawałków może być świetnym sposobem na szybkie dostarczenie endorfin do organizmu. Tak jak muzyka w wykonaniu Basi Kawy.
Hashtagi: #LIFESTYLE #Muzyka

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy