LIFESTYLE Muzyka

Płyta z kolędami i świąteczne rabaty

Centrum przygotowało dla Klientów kolejną niespodziankę – płyty z najpiękniejszymi polskimi kolędami w

Data publikacji: 2016-12-12
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Płyta z kolędami i świąteczne rabaty
Kategoria: LIFESTYLE, Muzyka

Centrum przygotowało dla Klientów kolejną niespodziankę – płyty z najpiękniejszymi polskimi kolędami w prezencie.

Płyta z kolędami i świąteczne rabaty LIFESTYLE, Muzyka - Centrum przygotowało dla Klientów kolejną niespodziankę – płyty z najpiękniejszymi polskimi kolędami w prezencie.

Port Łódź na dobre ogarnęła już świąteczna gorączka. Pieczenie pierników idzie pełną parą, do Mikołaja ustawia się codziennie długa kolejka dzieci, a czas wszystkim umila kolędowanie zaproszonych chórów. Centrum przygotowało dla Klientów kolejną niespodziankę – płyty z najpiękniejszymi polskimi kolędami w prezencie.

We wtorek, 13 grudnia każdy, kto dokona w Porcie Łódź zakupów na kwotę minimum 50 zł otrzyma w prezencie od Centrum płytę z kolędami. Upominek będzie można odebrać w Punkcie Info w Atrium obok sklepu IKEA po wcześniejszym okazaniu paragonu. Piękne, tradycyjne kolędy z pewnością dopełnią świątecznej atmosfery podczas rodzinnych spotkań przy Wigilijnym stole.

Dodatkowo, Port Łódź zaprasza Klientów 13 grudnia na zakupy z dużymi rabatami. To dobra okazja by w atrakcyjnej cenie kupić prezenty dla najbliższych lub samemu sprawić sobie gwiazdkowy upominek. Wybrane sklepy przygotowały promocje, które sięgają nawet do – 50% ceny.  Zdecydowanie taniej zrobimy zakupy w sklepach Yves Rocher, Monnari oraz New Yorker, w których cały asortyment będzie tańszy o 40% – 50%.  Rabaty w wysokości od 20% do 30% przygotowały także m. in. Venezia, Deichmann, CCC czy sklep Lux Baby na kolekcję Mayoral. Po zakupach, na kawę i deser z rabatem 20% zaprasza z kolei Blikle. Szczegóły dotyczące pełnej oferty promocyjnej znajdują się na stronie www.portlodz.pl 

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Płyta z kolędami i świąteczne rabaty LIFESTYLE, Muzyka - Centrum przygotowało dla Klientów kolejną niespodziankę – płyty z najpiękniejszymi polskimi kolędami w prezencie.
Hashtagi: #LIFESTYLE #Muzyka

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy