LIFESTYLE Muzyka

„Ruszaj w miasto” – wystartowała kampania Going.

Data publikacji: 2019-07-25
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: „Ruszaj w miasto” – wystartowała kampania Going.
Kategoria: LIFESTYLE, Muzyka

Kampania Going. obejmuje m.in. działania w internecie i w wybranych kinach.

„Ruszaj w miasto” - wystartowała kampania Going. LIFESTYLE, Muzyka - Kampania Going. obejmuje m.in. działania w internecie i w wybranych kinach.

„Ruszaj w miasto” to hasło kampanii wizerunkowej promującej Going. – platformę, która agreguje najważniejsze wydarzenia kulturalne i imprezy rozrywkowe organizowane w całej Polsce. Kampania obejmuje m.in. działania w internecie i w wybranych kinach. 

W ramach kampanii Going. prezentuje benefity swojej aplikacji mobilnej, która pozwala użytkownikom znaleźć w jednym miejscu interesujące ich imprezy, stworzyć z nich własny kalendarz oraz wygodnie, za pomocą kilku kliknięć kupić wejściówki na wybrane wydarzenia.

Na potrzeby działań promocyjnych zrealizowano 30-sekundowy spot oraz jego skróconą 15-sekundową wersję. Spot swoim klimatem nawiązuje do setek imprez, które odbywają się każdego dnia w Polsce. Obraz składa się z krótkich scen przedstawiających młodych ludzi m.in. bawiących na koncercie, na zlocie food trucków, na imprezie plenerowej czy odwiedzających wystawę. Całość spajają i nadają jej niepowtarzalnego charakteru dynamiczny utwór grający w tle oraz rytmicznie powtarzane hasło „Going”.

Spot będzie wyświetlany na platformach społecznościowych – Facebook, Instagram i YouTube, a także w kinach – m.in. podczas 19. MFF Nowe Horyzonty i w sieci Cinema City przed wybranymi pokazami przedpremierowymi dla posiadaczy Karty Mój Empik. Kampania będzie dodatkowo wspierana komunikacją w kanałach własnych.

Za koncepcję kreatywną i produkcję spotu odpowiada agencja MADOGZ.

 

Going. to nowoczesna platforma, dzięki której użytkownicy mogą w prosty i wygodny sposób kupić bilety na wybrane wydarzenie, a także stworzyć własny kalendarz imprez wybierając z katalogu ponad10 000 pozycji – biletowanych i darmowych.

Innowacyjne rozwiązania Going. sprawiają, że proces zakupu biletów został skrócony do zaledwie kliku kliknięć i można go dokonać z dowolnego miejsca i w dowolnym czasie.Going. oferuje również usługi całościowej organizacji i obsługi imprez – od promocji i sprzedaży biletów, aż po własny system kontroli biletów. Firma pracowała m.in. przy wszystkich dotychczasowych trasach Taco Hemingwaya, a także przy festiwalach Tauron Nowa Muzyka Katowice, H&M Loves Music oraz Unsound 2019. Z aplikacji mobilnej Going. korzysta już ponad 300 tysięcy osób, a serwis www.goingapp.pl odnotowuje ponad milion odwiedzin miesięcznie.

W 2018 roku Going. stał się częścią Grupy Empik. W efekcie powstała największa w Polsce wielokanałowa platforma biletowa i informacyjna dotyczącą wydarzeń kulturalnych i rozrywkowych, która obejmuje swoim zasięgiem 17 mln osób w całym kraju.

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
„Ruszaj w miasto” - wystartowała kampania Going. LIFESTYLE, Muzyka - Kampania Going. obejmuje m.in. działania w internecie i w wybranych kinach.
Hashtagi: #LIFESTYLE #Muzyka

Similar Posts