Informacje

Disney Junior w GigaOfercie Netii

Kanał Disney Junior dołączył do pakietu Młodsze Dzieci, dostępnego w ramach GigaOferty Netii. Tym samym, w ofercie Telewizji Osobistej Netii, znajdują się wszystkie kanały z porfolio Disney'a, dostępne na polskim rynku. Z tej okazji, do 12 listopada, kanały Disney Junior, Disney Channel oraz Disney XD, będą dostępne za darmo, w ramach tzw. otwartego okna.

Netia włączyła do swojej oferty trzeci kanał Disney?a, tym razem przeznaczony dla przedszkolaków. Dzięki temu, w GigaOfercie Netii, znalazły się wszystkie programy tej popularnej wytwórni, jakie dostępne są na polskim rynku. Z tej okazji, Netia bezpłatnie udostępnia swoim klientom całą ofertę Disney?a, w ramach tzw. ?otwartego okna?. Przez dwa tygodnie, do 12 listopada, każdy będzie mógł osobiście ją sprawdzić.

Kanał Disney Junior dodany został do pakietu Młodsze Dzieci, dostępnego w ramach Telewizji Osobistej Netii, który skierowany jest do najmłodszych widzów. Oferuje on programy edukacyjne i tematyczne dla dzieci w wieku od 2 do7 lat. To mieszanka bajkowych opowieści, postaci lubianych przez dzieci oraz nauki inspirowanej zabawą. W ramach ?otwartego okna?, każdy będzie mógł obejrzeć najpopularniejsze seriale Disney Junior: ?Jej Wysokość Zosia?, ?Klinika dla pluszaków?, ?Jake i Piraci z Nibylandii?, ?Klub Przyjaciół Myszki Miki? oraz program ?Art Attack?.

Programy Disney?a, w ramach ?otwartego okna?, będą odkodowane na kanałach: 999 - Disney Junior, 998 - Disney Channel oraz 997 - Disney XD. Kanały Disney Channel i Disney XD, poza ?otwartym oknem?, w ofercie Netii dostępne są w ramach pakietu Starsze Dzieci.

Po dołączeniu do oferty Telewizji Osobistej kanału Disney Junior, pakiety tematyczne dla dzieci, dostępne w ramach GigaOferty Netii, to pakiet Młodsze Dzieci, który zawiera teraz 8 kanałów (w tym jeden w jakości HD) dla najmłodszych: Disney Junior, BabyTV, CBeebies, Duck TV, MiniMini+, Nick Jr, JimJam i Boomerang. Drugi pakiet, Starsze Dzieci, zawiera kanały, które chętnie oglądają dzieci nieco starsze, a które nie zawsze są odpowiednie dla tych najmłodszych. W skład pakietu wchodzi 5 kanałów (w tym jeden w jakości HD): Cartoon Network, Disney Channel, Disney XD, Nickelodeon oraz TeleTOON+. Każdy z pakietów kosztuje tylko 5 zł miesięcznie (przy czym minimalna, miesięczna opłata za usługę telewizyjną nie może być niższa niż 35 zł, w tę cenę wliczony jest pakiet ?Na Start? i dowolne pakiety za minimum 20 zł).

 


dostarczył infoWire.pl
Źródło Netia. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy