Film LIFESTYLE

„Pomysły genialne i absurdalne” na antenie Polsat Viasat Explore

Polsat Viasat Explore to kanał dla prawdziwych mężczyzn. Tych, co robią wszystko na maksa - pracują, bawią się i

Data publikacji: 2018-09-05
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: „Pomysły genialne i absurdalne” na antenie Polsat Viasat Explore
Kategoria: LIFESTYLE, Film

Polsat Viasat Explore to kanał dla prawdziwych mężczyzn. Tych, co robią wszystko na maksa – pracują, bawią się i odpoczywają.

„Pomysły genialne i absurdalne” na antenie Polsat Viasat Explore LIFESTYLE, Film - Polsat Viasat Explore to kanał dla prawdziwych mężczyzn. Tych, co robią wszystko na maksa - pracują, bawią się i odpoczywają.

Polsat Viasat Explore to kanał dla prawdziwych mężczyzn. Tych, co robią wszystko na maksa – pracują, bawią się i odpoczywają. Dla zwykłych ludzi, którzy dokonują niezwykłych rzeczy. Kanał ceni takie osoby i z uwagą wsłuchuje się w opowiadane przez nie historie, dlatego eksponowaną propozycję wrześniowej ramówki stanowić będzie współprodukowany przez Viasat World program „Pomysły genialne i absurdalne”, prezentujący niebanalne sposoby rozwiązywania codziennych problemów.

Rozpalanie grilla przy użyciu chipsów, temperowanie ołówka wiertarką, wyprowadzanie psa za pomocą drona…
Seria dokumentalna „Pomysły genialne i absurdalne" przedstawia niekonwencjonalne podejście do radzenia sobie z nie zawsze sprzyjającą nam rzeczywistością. W programie prezentowane są najpopularniejsze
i najzabawniejsze filmy z sieci nadesłane przez widzów z całego świata. Ich tematyka obejmuje szeroki zakres kategorii, m.in. gotowanie, majsterkowanie i survival. W każdym odcinku przedstawiany jest konkretny problem, a finałowa sztuczka zostanie odtworzona przez specjalistów – pirotechnika, chemika i inżyniera Mike’a Sansoma oraz jego króliki doświadczalne: Marcusa Bronzy’ego i Stephena Granta. Atrakcyjny dobór tematów, poczucie humoru, ale też i wnikliwe, naukowe podejście do prezentowanych zagadnień stanowi gwarancję intrygującej i inteligentnej rozrywki dla wymagającego widza.

Pomysły genialne i absurdalne 

Premierowe odcinki codziennie od godz. 19.00

Sezon: 1

Liczba odcinków: 10 x 30 min

Gatunek: Dokument/ reality show/ nauka/ komedia

Tytuł oryginalny: How Hacks Work

Rok: 2017

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
„Pomysły genialne i absurdalne” na antenie Polsat Viasat Explore LIFESTYLE, Film - Polsat Viasat Explore to kanał dla prawdziwych mężczyzn. Tych, co robią wszystko na maksa - pracują, bawią się i odpoczywają.
Hashtagi: #LIFESTYLE #Film

A to już wiesz?  Ugotowani na diecie

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy