Film filmy

Światło między oceanami podczas Ladies Night w Cinema City

Warszawa, 2.11.2016

Światło między oceanami podczas Ladies Night w Cinema City!

Rachel Weisz i Michael Fassbender w przedpremierowym pokazie już 17.11

Miłość, rodzina, spełnione marzenia – to przejawy szczęścia, które okażą się tak nietrwałe, jak przypływ fali, która ginie gdzieś w szarym piachu rzeczywistości. W ramach kobiecych wieczorów filmowych Ladies Night zobaczymy przedpremierowo wzruszający obraz Światło między oceanami. Przed filmem na gości jak zawsze czekają konkursy, nagrody, bony rabatowe i wspólna zabawa. Ladies Night już 17 listopada o godz. 19.30 w Cinema City. Bilety do kupienia na stronie cinema-city.pl/LadiesNight/

Bohater wojenny Tom Sherbourne przyjmuje posadę latarnika na bezludnej wyspie u wybrzeży Australii. Wkrótce przybywa do niego żona Isabel. Zakochani żyją tu szczęśliwie w rytmie przypływów i odpływów oceanu, a ich największym, niespełnionym pragnieniem jest dziecko.

Miesiące bezowocnych starań, dwa poronienia i pogłębiające się uczucie oddalenia zaczynają wpędzać Isabel w depresję. I wtedy zdarza się cos nieoczekiwanego: do wybrzeży wyspy dobija mała łódź, na której pokładzie Tom znajduje żywe niemowlę i martwego mężczyznę. Pod namową Isabel, wiedziony odruchem serca, Tom łamie swoje surowe zasady i godzi się przyjąć dziecko jako własne. Szczęście świeżo upieczonych rodziców wkrótce zaczyna blaknąć, gdy okazuje się, że w okolicy od miesięcy zrozpaczona matka poszukuje zaginionego męża i maleńkiego dziecka.

Film na podstawie bestsellerowej powieści M.L. Stedmana wyreżyserował Derek Cianfrance, twórca m.in. Blue Valentine. W rolach głównych: Alicia Vikander, Rachel Weisz i Michael Fassbender.

Światło między oceanami w ramach Ladies Night: w czwartek 17 listopada o godz. 19.30 w wybranych kinach Cinema City.

Szczegóły na stronie: http://cinema-city.pl/LadiesNight/

INFORMACJE DODATKOWE O CINEMA CITY
Cinema City Poland, należy do grupy Cineworld, która jest jedną z największych sieci na rynku rozrywki w Europie i Izraelu. Cineworld obejmuje 9 krajów: Polskę, Wielką Brytanię, Irlandię, Izrael, Węgry, Czechy, Bułgarię, Rumunię oraz Słowację. Obecnie spółka prowadzi 222 kina z 2049 ekranami. W Polsce posiada obecnie 33 kina. Wprowadziła w Polsce najnowsze technologiczne rozwiązania: 5 kin IMAX oraz 3 sale ŠKODA 4DX™. Ta przełomowa technologia pozwala na nową jakość przeżyć kinowych, z wykorzystaniem wszystkich zmysłów i najgorętszych hollywoodzkich tytułów filmowych. Cinema City jako pierwsza i jedyna sieć kin w Polsce oferuje swoim klientom roczny abonament – Cinema City Unlimited – który umożliwia nielimitowany dostęp do filmowych hitów. Cinema City prowadzi także reklamę w kinach za pośrednictwem New Age Media oraz dystrybucję filmów poprzez Forum Film, spółki zależne. Cineworld jest jedną z najszybciej rosnących sieci kin w Europie.

Więcej informacji na www.cinema-city.pl oraz www.cinemacity.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy