Informacje

Borys Szyc w nowej, polskiej produkcji!

Warszawa, 10 marca 2015 r. ? Startuje nowy projekt polskiej produkcji z udziałem Borysa Szyca. Premiera zapowiedziana została na 19 marca 2015 r. ale już teraz udostępniony został w sieci jej pierwszy zwiastun. Trailer można zobaczyć na uruchomionym dziś, dedykowanym produkcji kanale w serwisie YouTube: www.nowyserial.pl

 

 

Borys Szyc grał już w przeszłości role policjantów. W serialu ?Defekt? z 2003 r. wystąpił jako aspirant Markiewicz,  a w ?Oficerze? i jego kolejnych sezonach wcielał się w rolę podkomisarza Tomasza Kruszyńskiego, znanego jako Kruszon. Aktorowi zdarzało się również grywać role komediowe w policyjnym mundurze ? w 2007 r. wystąpił w epizodycznej roli w filmie ?Ryś?. Doświadczenie Szyc ma również w rolach, w których wcielał się w kryminalistów, wystarczy wspomnieć pamiętną kreację Alberta, żołnierza mafii, w kultowej ?Symetrii? Konrada Niewolskiego.

 

Więcej szczegółów zostanie podanych wkrótce. Zapraszamy na www.nowyserial.pl, gdzie regularnie pojawiać się będą kolejne zwiastuny.

 


dostarczył infoWire.pl
Źródło Nowy polski serial kryminalny. Dostarczył netPR.pl

Similar Posts