Informacje

Dziś każdy może znaleźć się na liście najbogatszych Polaków

Przy odrobinie szczęścia możesz w okamgnieniu znaleźć się na liście najbogatszych Polaków przygotowywanej co roku przez polskie wydanie magazynu Forbes. Dzięki Multilotto.com już po kilku kliknięciach możesz uplasować się na 89. miejscu. Najbliższe losowanie, które może sprawić, że szczęśliwy Polak znajdzie się na tej liście odbędzie się w środę, 16 lipca w ramach loterii Powerball. Zwycięzca powiększy swój majątek o 36,7 miliona euro (co daje ponad 150 milionów złotych).Multilotto zapewnia nieograniczony, natychmiastowy dostęp do największych loterii na świecie. Oznacza to jednocześnie, że ze względu na dużą liczbę graczy pule nagród osiągają poziomy niedostępne dla żadnej polskiej loterii.Największa pula Multilotto.com wyniosła dwa lata temu 656 milionów dolarów i została podzielona między trzech graczy z Illinois, Kansas i Maryland. Jedynie w tym tygodniu odbędzie się sześć losowań z następującymi możliwymi wygranymi:Powerball – 36,7 miliona euroMega Millions – 36,7 miliona euroLa Primitiva – 29 milionów euroEuro Millions – 15 milionów

Przy odrobinie szczęścia możesz w okamgnieniu znaleźć się na liście najbogatszych Polaków przygotowywanej co roku przez polskie wydanie magazynu Forbes. Dzięki Multilotto.com już po kilku kliknięciach możesz uplasować się na 89. miejscu. Najbliższe losowanie, które może sprawić, że szczęśliwy Polak znajdzie się na tej liście odbędzie się w środę, 16 lipca w ramach loterii Powerball. Zwycięzca powiększy swój majątek o 36,7 miliona euro (co daje ponad 150 milionów złotych).

Multilotto zapewnia nieograniczony, natychmiastowy dostęp do największych loterii na świecie. Oznacza to jednocześnie, że ze względu na dużą liczbę graczy pule nagród osiągają poziomy niedostępne dla żadnej polskiej loterii.

Największa pula Multilotto.com wyniosła dwa lata temu 656 milionów dolarów i została podzielona między trzech graczy z Illinois, Kansas i Maryland. Jedynie w tym tygodniu odbędzie się sześć losowań z następującymi możliwymi wygranymi:

  • Powerball ? 36,7 miliona euro
  • Mega Millions ? 36,7 miliona euro
  • La Primitiva ? 29 milionów euro
  • Euro Millions ? 15 milionów euro
  • Euro Jackpot ? 15 milionów euro
  • Bono Loto ? 1,2 miliona euro

? Nareszcie każdy Polak może wziąć udział w największej loterii na świecie bez konieczności podróżowania, by kupić los. Wszystko dzięki najnowszemu portalowi umożliwiającemu grę online, który gwarantuje dostęp do największych loterii i olbrzymich wygranych zapewnianych przez największe firmy na rynku ? powiedział David Larsson, COO,Multilotto.com.

Kupując dziś jakikolwiek los na loterii Powerball, każdy Polak zyskuje szansę wygrania 36 700 000 euro. To równowartość ponad pięciu kolejnych wygranych w popularnej w Polsce grze liczbowej, co jest ze statystycznego punktu widzenia całkowicie niemożliwe. Multilotto jest też dużo wygodniejsze. Polacy nie muszą stać w kolejkach w kolekturach, wystarczy jedynie wejść na stronę www.multilotto.com. Po obowiązkowej (by móc odebrać nagrodę) rejestracji gracz wybiera odpowiednią liczbę i płaci za los. Wygrane ogłaszane są natychmiastowo.

A to już wiesz?  ?Pierwsza miłość? ? koszmar minionego lata wrócił! Kim jest autor smsów z groźbami?

Multilotto.com to drzwi do wielu loterii, w związku z czym gracze nie muszą czekać na wyjątkową grę czy pulę ? mogą wybrać swoją ulubioną krajową lub międzynarodową grę liczbową, np. Powerball, Euro Millions, La Primitiva, Mega Millions, Euro Jackpot czy Mono Lotto.

Multilotto.com udostępnił jedynie świat największych gier liczbowych wszystkim internautom. Miejsce i czas są teraz dużo mniej istotne niż sama gra i wygrana. Jest to szczególnie ważne dla Polaków, którzy do tej pory mogli uczestniczyć jedynie w kilku lokalnych grach, których kumulacja sięga maksymalnie 10 000 000 euro. Multilotto zmienia oblicze gier i na pewno uszczęśliwi wielu Polaków, którzy wygrają na największych loteriach świata. Dzięki najwyższej puli nagród możliwe jest, że zwycięzca z Polski jest już jednym z dziesięciu najbogatszych Polaków z majątkiem sięgającym 656 milionów dolarów amerykańskich. Wystarczy, że kilka miesięcy temu kupił bilet na loterii Mega Millions. 


dostarczył infoWire.pl

Źródło Multilotto. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy