Informacje

“Pierwsza miłość” – czy piękna pani ratownik ulegnie Mikserowi?

Radek, Jowita, Mikser i Aśka jadą nad morze. Podczas pobytu na plaży, uwagę Miksera przykuwa piękna pani ratownik. Kiedy Aśka pechowo rani się w stopę, to właśnie ona udziela jej pomocy. Mikser jest nią zafascynowany. Chciałby poznać tę zjawiskową dziewczynę bliżej. Jego marzenie spełnia się, bo Luiza przyłącza się do nich w czasie ogniska na plaży. Romans wisi w powietrzu. Czy piękna pani ratownik ulegnie czarowni Miksera? W roli Luizy widzowie zobaczą Klaudię Halejcio, która tą rolą po siedmiu latach powraca do serialu!

Aśka postanawia rozerwać się nad polskim morzem. Radek, Jowita i Mikser ostatecznie decydują, że pojadą razem z nią. Trwają intensywne przygotowania do wyjazdu. Podróż jest długa, okraszona spięciami i mandatem za przekroczenie prędkości. W końcu udaje im się dotrzeć do celu.

Podczas wygłupów na plaży, uwagę Miksera przykuwa piękna pani ratownik. Nie ujdzie to uwadze Aśki, która momentalnie staje się czujna. Powodowana zazdrością, odłącza się od grupy i pechowo, niemal od razu rani sobie stopę kawałkiem szkła, który był pod piaskiem. Luiza, bo tak ma na imię pani ratownik od razu udziela jej pomocy medycznej. To jednocześnie szansa dla Miksera, aby poznał ją osobiście.

Ekipa spędza kolejny aktywny dzień nad morzem. Luiza przyłącza się do nich podczas ogniska na plaży. Mikser jest wniebowzięty. Nie ukrywa swojego zainteresowania i fascynacji dziewczyną. Czy piękna pani ratownik ulegnie Mikserowi?

Młodzież postanawia wybrać się na przejażdżkę rowerową po wybrzeżu. Podczas pobytu w lesie zaczyna się burza. Przestraszeni, szukają jakiegoś schronienia i natykają się na opuszczony namiot. Mimo niepewności do kogo należy, postanawiają zaryzykować i schować się w nim przed nawałnicą i piorunami. W nocy znienacka pojawia się w nim jego właściciel, Zygmunt. Mimo niezadowolenia, że obce osoby naruszyły jego prywatność, pozwala przenocować niespodziewanym gościom. Dla poprawy atmosfery częstuje gości alkoholem i zaprasza ich na poranne polowanie. Zygmunt jest życzliwy i sympatyczny, więc propozycję ekipa odbiera jako dodatkową atrakcję rowerowej wycieczki. Kiedy rano szykują się na łowy, nikt nie podejrzewa, jak tragicznie zakończy się ta niewinna z pozoru wyprawa. A Zygmunt pokaże drugą twarz?

W roli Luizy widzowie zobaczą Klaudię Halejcio, która tą rolą po siedmiu latach powraca do serialu! Aktorka, grająca wtedy Klaudię Poraj, jest szczęśliwa, że znów może spotkać się z jak sama mówi fantastyczną ekipą, a także z powodu tego, że wreszcie ma szansę zagrać ?dobrą? postać, która troszczy się o innych. Czy tak będzie rzeczywiście, widzowie Telewizji Polsat przekonają się już od 21 listopada.


dostarczył infoWire.pl
Źródło ATM GRUPA S.A.. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy