Informacje

Pracuj tysiąc lat lub zagraj na Multilotto.com

Średnia roczna pensja w Polsce wynosi około 34 tysiące złotych. Przy takim wynagrodzeniu, na własną, luksusową winnicę w Toskanii  trzeba pracować 3 tysiące lat lub wygrać w jednym z losowań na stronie Multilotto.com. Serwis umożliwia Polakom udział w największych, światowych loteriach, takich jak Mega Millions, Powerball czy Euro Jackpot za sprawą zaledwie kilku kliknięć myszki.

Kupując los na piątkowe losowanie Mega Millions zyskuje się szansę wygrania ponad 206 milionów złotych. Zwycięzca loterii znajdzie się na liście najbogatszych Polaków i będzie mógł pozwolić sobie na przykład na zakup najdroższego, sportowego samochodu na świecie za 162 miliony złotych, tropikalnej wyspy u wybrzeży Florydy za 93 miliony złotych lub diamentu należącego niegdyś do króla Hiszpanii Filipa IV za 71,6 miliona złotych.

Portal Multilotto.com zapewnia nieograniczony, natychmiastowy dostęp do największych loterii na świecie, bezpośrednio z komputera i telefonu komórkowego. Od teraz Polacy nie muszą stać w kolejkach w kolekturach. Wystarczy jedynie wejść na stronę www.multilotto.com, zarejestrować się, a następnie kupić los na wybraną loterię. Duża liczba graczy biorących udział w loteriach sprawia, że kumulacje osiągają poziomy dotychczas niedostępne w żadnej polskiej loterii. Największa pula Multilotto.com wyniosła dwa lata temu 656 milionów dolarów i została podzielona między trzech graczy z Illinois, Kansas i Maryland. Jedynie w tym tygodniu odbędzie się sześć losowań z następującymi możliwymi wygranymi:

  • Mega Millions ? 49,8 miliona euro
  • Powerball ? 37,1 miliona euro
  • Euro Millions ? 31 milionów euro
  • La Primitiva ? 30,7 miliona euro
  • Euro Jackpot ? 18 milionów euro
  • Bono Loto ? 1,6 miliona euro

Multilotto.com wchodząc na polski rynek, udostępnił świat największych gier liczbowych wszystkim Polakom. Miejsce i czas są teraz dużo mniej istotne niż sama gra i wygrana. ? Nareszcie każdy Polak może wziąć udział w największej loterii na świecie bez konieczności podróżowania, by kupić los. Wszystko dzięki najnowszemu portalowi umożliwiającemu grę online, który gwarantuje dostęp do największych loterii i olbrzymich wygranych zapewnianych przez największe firmy na rynku ? powiedział David Larsson, COO, Multilotto.com. Polacy w kilku łatwych krokach mogą wygrać sumy dotychczas niedostępne w popularnych loteriach.


dostarczył infoWire.pl
Źródło Multilotto. Dostarczył netPR.pl

Similar Posts