Informacje

Seriale ATM Grupy w pierwszej dziesiątce nowości fabularnych z największą widownią w wiosennych ramówkach

Trzy seriale fabularne produkowane przez ATM Grupę znalazły się w pierwszej dziesiątce nowości wiosennych ramówek z największą widownią. ?Ranczo? i ?Strażacy? to najlepiej oglądane weekendowe propozycje telewizyjne. Kolejny sezon ?Ojca Mateusza? także jest hitem i gromadzi prawie 5 milionów widzów.

Drugi odcinek nowej dziewiątej już serii ?Rancza?, pokazany 15 marca obejrzało ponad 7 mln. widzów (SHR 39%) a trzeci odcinek ?Strażaków?, pierwszej polskiej fabularnej produkcji o Ochotniczej Straży Pożarnej zgromadził 2,8 mln widzów.

Nowy sezon ?Rancza? ogląda średnio 7 milionów widzów, a średnia widownia ?Strażaków? to 3 miliony widzów. Bardzo dobre otwarcie i blisko 5 milionów widzów mają także premierowe odcinki kolejnej serii ?Ojca Mateusza?, emitowane w czwartkowe wieczory od 5 marca.

Obie produkcje zapewniają TVP1 pozycję lidera w rankingu dziesięciu pozycji fabularnych z największą widownią. ?Strażacy? w miniony weekend pokonali jedną z rozrywkowych nowości pokazywaną w konkurencyjnej stacji w tym samym paśmie.

W nowej serii ?Rancza? to nowe losy części bohaterów: proboszcz został biskupem pomocniczym, a Polska Partia Uczciwości odniosła sukces wyborczy. Zbliża się też koniec urzędowania Lucy i w Wilkowyjach rozpoczęła się walka o stanowisko wójta.

?Strażacy? to pierwszy polski, dziesięcioodcinkowy serial o Ochotniczej Straży Pożarnej. Główny bohater ? aspirant Adam Wojnar (M. Zakościelny) ? bierze udział w akcji, która kończy się tragedią. Na czas zbadania sprawy przez specjalną komisję, młody strażak wyjeżdża na kilka dni na prowincję, aby poprowadzić szkolenie w miejscowej OSP. Poznaje piękną i niezależną Magdę (Marta Ścisłowicz), która dzieli jego życiową pasję i dowodzi jednostką straży pożarnej. Wszystko wskazuje na to, że zostanie tam dłużej.

W 13. sezonie "Ojca Mateusza", na widzów czeka wiele wydarzeń, w które czasem z przypadku, czasem podstępem zostanie zaangażowany Mateusz, a wraz z nim policjanci sandomierskiego komisariatu. Nie zabraknie także historii obyczajowych, miłosnych uniesień, sercowych dylematów.

?Ranczo? emitowane jest w niedzielę w TVP1 o godz. 20. 25, ?Strażacy? w sobotnie wieczory w TVP1 o godz. 20.25, ?Ojciec Mateusz? ? czwartki, godz. 20.30

Zdjęcia do pobrania tu:

https://chmura.atmgrupa.pl/photo/#!Albums

dziennikarz

zdjecia2014


dostarczył infoWire.pl
Źródło ATM GRUPA S.A.. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy