Informacje

VNM i Slums Attack w ten weekend na żywo w internecie

Teaser

W najbliższy weekend fani rapu i hip hopu będą mieli dobrą okazję do zorganizowania domówki ? na NuPlays.pl można będzie obejrzeć streaming na żywo dwóch koncertów znanych artystów. W piątek, 25 października transmitowany będzie koncert VNM z warszawskiego klubu Odessa. Dzień później, 26 października, fani Slums Attack będą mogli obejrzeć transmisję live koncertu z okazji 20-lecia założenia zespołu, który odbędzie się w poznańskiej Hali Arena.

Dzięki transmisji na żywo każdy, kto nie może dotrzeć na koncert, będzie mógł w nim uczestniczyć ?wirtualnie? i obejrzeć go w czasie rzeczywistym na ekranie swojego komputera lub telewizora ? a najlepiej na ścianie, wyświetlony przy pomocy rzutnika i w towarzystwie przyjaciół!

25 października transmitowany będzie na żywo koncert VNM z warszawskiego klubu Odessa. Ten polski rapera z Elbląga, jako pierwszy - i jak do tej pory jedyny raper w historii Polski - nie mając na swoim koncie oficjalnie wydanej płyty, znalazł się na okładce popularnego hiphopowego magazynu. Dostęp do streamingu, razem z plikami MP3, można kupić tutaj: http://nuplays.pl/album/18474/koncert-mikrofon. Początek transmisji o godz. 23.00.

Natomiast w sobotę, 26 października, fani legendarnego Slums Attack, którym nie uda się pojawić w Poznaniu na koncercie i wspólnie świętować XX-lecia istnienia zespołu, będą mogli uczestniczyć w tym wydarzeniu nie wychodząc z domu. Wystarczy, że zakupią bilet na ten wirtualny koncert (http://nuplays.pl/album/18073/koncert-xx-lecie-slums-attack-streaming-na-zywo-z-hali-arena#offers ), a następnie, 26 października zalogują się na NuPlays.pl i klikną w specjalny link, umożliwiający udział w streamingu na żywo. Strat transmisji o 22.30.

Koncerty będzie można oglądać w dowolnym miejscu na świecie, na wszelkich urządzeniach posiadających zainstalowany program Adobe Flash Player. Bilety na transmisję można kupić na stronie NuPlays w cenie 9,90 PLN.

***

O NuPlays

NuPlays jest platformą, na której niezależni artyści i wytwórnie mogą oferować swoją muzykę oraz powiązane z nimi oferty: CD, winyle oraz gadżety i usługi. W NuPlays działa także unikatowy system lojalnościowy, premiujący aktywnych użytkowników tzw. superofertami ? spotkaniami z ulubionymi zespołami, pamiątkami, biletami z wejściem na backstage, itd.

Dzięki NuPlays artyści mogą być bliżej swoich fanów, a nabywcy muzyki doświadczać niegdysiejszych emocji porównywalnych tylko z poszukiwaniem i nabywaniem cennych winylowych płyt.

Źródło NuPlays S.A.. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy