Informacje

Wkrótce pasmo dla dzieci w ATM Rozrywka

Od 2 grudnia br. kanał ATM Rozrywka (ATM Grupa SA) będzie miał specjalne, godzinne pasmo dla dzieci. W ramach pasma codziennie (od poniedziałku do niedzieli), w godz. 8-9 rano, emitowane będą animowane bajki. Będą to produkcje zagraniczne (m.in. francuskie, brytyjskie, niemieckie czy koreańskie). W sumie osiem tytułów - m.in.: „Małe zoo Lucy”, „Lisek Pablo”, „ Mały pingwinek

Od 2 grudnia br. kanał ATM Rozrywka (ATM Grupa SA) będzie miał specjalne, godzinne pasmo dla dzieci.

W ramach pasma codziennie (od poniedziałku do niedzieli), w godz. 8-9 rano, emitowane będą animowane bajki. Będą to produkcje zagraniczne (m.in. francuskie, brytyjskie, niemieckie czy koreańskie). W sumie osiem tytułów – m.in.: ?Małe zoo Lucy?, ?Lisek Pablo?, ? Mały pingwinek Popolo?, ?Szpital na leśnym wzgórzu?.

Ponadto jeszcze w tym roku w ramówce stacji pojawią się kolejne nowe propozycje, tym razem dla dorosłych.

Po roku nadawania należąca do Grupy stacja ATM Rozrywka, podwoiła udział w grupie komercyjnej i grupie 4+. Podwoiła również liczbę widzów. W sierpniu br. ATM Rozrywka miała rekordowy w swojej dotychczasowej historii wynik w grupie komercyjnej 16-49 – średni udział stacji przekroczył 1 proc.* W analogicznym okresie ubiegłego roku ATM Rozrywka w grupie 16-49 miała 0,41 proc. udziału. Natomiast średni udział w grupie 4+ w sierpniu br. kanału ATM Rozrywka to 0,87 proc., W analogicznym okresie ubr. było to 0,41 proc.

Źródło ATM GRUPA S.A.. Dostarczył netPR.pl
A to już wiesz?  Jak zachować harmonię przed telewizorem podczas Świąt?

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy