LIFESTYLE Muzyka

Boże Narodzenie w najwyższej jakości z TIDAL

Data publikacji: 2017-11-27
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Boże Narodzenie w najwyższej jakości z TIDAL
Kategoria: LIFESTYLE, Muzyka

Muzyczne serwisy streamingowe cieszą się coraz większą popularnością. Dostęp do ogromnej bazy utworów za naprawdę niewielkie pieniądze przyciąga rzesze słuchaczy na całym świecie.

Boże Narodzenie w najwyższej jakości z TIDAL LIFESTYLE, Muzyka - Muzyczne serwisy streamingowe cieszą się coraz większą popularnością. Dostęp do ogromnej bazy utworów za naprawdę niewielkie pieniądze przyciąga rzesze słuchaczy na całym świecie.

Muzyczne serwisy streamingowe cieszą się coraz większą popularnością. Dostęp do ogromnej bazy utworów za naprawdę niewielkie pieniądze przyciąga rzesze słuchaczy na całym świecie. TIDAL, jako jedyna platforma, poza biblioteką mieszczącą ponad 50 milionów utworów i 190 tysięcy materiałów video, oferuje bezstratną jakość dźwięku Hi-Fi. Właśnie z tego powodu TIDAL wybierany jest przez zapalonych audiofilów ceniących sobie krystaliczną jakość dźwięku i może być  idealnym prezentem na święta Bożego Narodzenia dla wszystkich fanów dobrego brzmienia.

Bezstratny streaming zawdzięcza swoją jakość formatowi FLAC. Dzięki niemu, słyszalne dźwięki są bardziej realistyczne, niż na przykład w przypadku mocno skompresowanego MP3. To sprawia, że dzięki TIDAL Hi-Fi w pełni można wykorzystać możliwości sprzętu audio o bardzo wysokich parametrach. Urządzenia sieciowe takie jak Squeezeboox i Auralic, głośniki multiroom typu Sonos, czy słuchawki o bardzo dużym paśmie przenoszenia jak na przykład Pioneer fantastycznie sprawdzą się przy odtwarzaniu muzyki z tej platformy streamingowej, a efekty doceni każdy koneser.

TIDAL to nie tylko bezstratna jakość dźwięku. To również materiały exclusive, w tym liczne prapremiery i premiery. Platforma oferuje także dostęp do specjalnych playlist tworzonych przez artystów, którzy dzielą się często swoimi osobistymi inspiracjami muzycznymi. Dowiemy się czego słucha Mac Miller, a jakie są muzyczne fascynacje MUSE, Demi Lovato i wielu innych gwiazd muzycznych światowego formatu.

Każdy, dla kogo muzyka stanowi istotną część życia, z pewnością doceni korzyści, jakie płyną z posiadania konta w TIDAL. Pierwszy miesiąc słuchania jest darmowy, każdy kolejny to 19,99zł w pakiecie PREMIUM i 39,99zł w wersji Hi-Fi. Jeśli wśród najbliższych mamy zagorzałych fanów muzyki, TIDAL będzie idealnym pomysłem na prezent, mimo że zajmie niewiele miejsca pod choinką. Nowoczesny Mikołaj docenia cyfrowe prezenty.

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Boże Narodzenie w najwyższej jakości z TIDAL LIFESTYLE, Muzyka - Muzyczne serwisy streamingowe cieszą się coraz większą popularnością. Dostęp do ogromnej bazy utworów za naprawdę niewielkie pieniądze przyciąga rzesze słuchaczy na całym świecie.
Hashtagi: #LIFESTYLE #Muzyka

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy