LIFESTYLE Muzyka

Radio Hope County FM rozpoczyna nadawanie – muzyka w cieniu apokalipsy

Data publikacji: 2018-03-09
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Radio Hope County FM rozpoczyna nadawanie – muzyka w cieniu apokalipsy
Kategoria: LIFESTYLE, Muzyka

Na platformie Spotify debiutuje Hope County FM – niepokorna radiostacja, która przybliża świat gry Far Cry 5 oraz prezentuje najlepszą amerykańską muzykę w klimacie rodem z Montany.

Radio Hope County FM rozpoczyna nadawanie – muzyka w cieniu apokalipsy LIFESTYLE, Muzyka - Na platformie Spotify debiutuje Hope County FM – niepokorna radiostacja, która przybliża świat gry Far Cry 5 oraz prezentuje najlepszą amerykańską muzykę w klimacie rodem z Montany.

Wszyscy fani serii gier Far Cry mogą rozpocząć swoją przygodę z najnowszą, piątą odsłoną już od dzisiaj, choć premiera zaplanowana jest na 27 marca. Wszystko to, dzięki rozpoczęciu nadawania Hope County FM – stacji której można słuchać za pośrednictwem platformy Spotify. Audycje, które będą publikowane dwa razy w tygodniu, to historie mieszkańców Hope County, opowieści o Montanie, która jest miejscem akcji Far Cry 5 oraz wywiady ze znanymi twórcami polskiego Youtube’a i specjalistą od sztuki przetrwania.

 

Poszczególne programy będą okraszone dużą dawką energetycznej, amerykańskiej muzyki, która na pewno przypadnie do gustu wszystkim fanom gitarowych i elektronicznych brzmień. Dodatkowo, na specjalnie stworzonej stronie www.hopecountyfm.pl będzie możliwość zdobycia, czterech zestawów PlayStation 4 Pro wraz z grą Far Cry 5 uzupełnionych o unikatowe gadżety oraz egzemplarze wyjątkowej Księgi Josepha Seed’a. Jest to manifest, który  przybliży graczom historię głównego antybohatera z najnowszej odsłony serii.  Aby wziąć udział w konkursach wystarczy odpowiedzieć na pytanie, które będzie pojawiać się w trakcie poszczególnych audycji w radiu Hope County FM w serwisie Spotify, a także będzie publikowane na  stronie radia www.hopecountyfm.pl.  Czas na odpowiedź to 72h, po upłynięciu tego terminu, zgłoszenia nie będą już przyjmowane, dlatego warto słuchać Hope County FM regularnie.

 

Radio będzie nadawało przez cały marzec, począwszy od dzisiaj, a audycje będą pojawiały się cyklicznie w każdy wtorek i piątek aż do 27 marca w formie nowych playlist na platformie Spotify, w ramach kanału Hope County FM.  Całość została przygotowana w taki sposób, aby jak najwierniej oddać klimat lokalnej, amerykańskiej rozgłośni oraz gry, w której dużą część stanu opanowała sekta fanatyków, uważających, że nadejście apokalipsy jest nieuniknione.  Więcej szczegółów na temat radia można znaleźć na stronie www.hopecountyfm.pl

 

Amerykański rock w służbie propagandy

W radiu Hope County FM będzie można usłyszeć wszystkie najważniejsze utwory składające się na gitarowe brzmienia Stanów Zjednoczonych. Od obecnych hitów rozgłośni radiowych, przez najciekawszą alternatywę, aż po największe przeboje minionych dekad. Swoje miejsce na listach przebojów znalazły takie zespoły jak Guns N’ Roses, The Beatles, Kiss czy Led Zeppelin. Radiostacja nie zapomniała też o największych solistach, umieszczając utwory Bruce’a Springsteena, Johnnego Casha, Boba Dylana czy Elvisa Presley’a. Playlisty zostały stworzone w taki sposób, aby w połączeniu z audycjami i jinglami radiowymi przenieść słuchacza w sam środek malowniczego stanu Montana. Sukcesywnie na kanale Hope County FM pojawiać będzie się też muzyka z samej gry Far Cry 5 skomponowana przez Dana Romera. W 2013 r. wyprodukował on singiel  “Say Something” wykonywany przez A Great Big World i Christinę Aguilerę, który został nagrodzony Grammy. Znany jest również z kompozycji powstałych na potrzeby filmów, w tym produkcji nominowanych do Oscara. Romer komponował muzykę dla takich obrazów jak „Bestie z południowych krain”, „Digging for Fire”, „Finders Keepers” czy „Beasts of No Nation”.

 

Link do profilu radia: http://spoti.fi/2G5oQsW

 

O Far Cry 5

Najnowsza piąta już część serii Far Cry rozgrywa się w  Hope County w stanie Montana, gdzie fanatyczny kult głoszący zagładę świata, znany jako Projekt Bram Edenu, zagraża wolności lokalnych mieszkańców. Gracz ma za zadanie stawić czoła przywódcy kultu, Josephowi Seedowi, i jego Heroldom, prowadząc do walki ruch oporu, który uwolni ciemiężoną społeczność. Wyzwania tego ogromnego świata staną się próbą możliwości i kreatywnego podejścia graczy w konfrontacji z największymi, najbardziej bezlitosnymi przeciwnikami w historii serii Far Cry. Będzie wybuchowo, a czasem całkiem dziwacznie, ale jeśli gracz będzie mieć głowę na karku, ocali mieszkańców Hope County i stanie się ich opoką. Dołączenie do ruchu oporu jest możliwe od 27 marca 2018 r. w Far Cry 5. Gra dostępna na platformy PlayStation 4, Xbox One i PC. Gra jest już dostępna w przedsprzedaży i można ją zakupić pod tym linkiem.

 

O firmie Ubisoft

Ubisoft jest czołowym twórcą, wydawcą i dystrybutorem produktów i usług rozrywki interaktywnej. Może pochwalić się wieloma znanymi na całym świecie markami, takimi jak serie gier Assassin's Creed, Just Dance, Tom Clancy's, Rayman, Frar Cry czy Watch Dogs. Celem zespołów, które wchodzą w skład światowej sieci studiów i biur Ubisoftu, jest zapewnianie graczom oryginalnych i niezapomnianych przeżyć na wszystkich popularnych platformach, w tym konsolach, telefonach, tabletach i komputerach stacjonarnych. W roku podatkowym 2016-2017 sprzedaż wygenerowana przez Ubisoft wyniosła 1 mld 460 mln euro. Więcej informacji znajdziecie na stronie www.ubisoft.com.

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Radio Hope County FM rozpoczyna nadawanie – muzyka w cieniu apokalipsy LIFESTYLE, Muzyka - Na platformie Spotify debiutuje Hope County FM – niepokorna radiostacja, która przybliża świat gry Far Cry 5 oraz prezentuje najlepszą amerykańską muzykę w klimacie rodem z Montany.
Hashtagi: #LIFESTYLE #Muzyka

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy