LIFESTYLE Muzyka

Stwórz własną playlistę w TIDAL z happysad!

Data publikacji: 2018-01-12
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Stwórz własną playlistę w TIDAL z happysad!
Kategoria: LIFESTYLE, Muzyka

Grajmy wspólnie dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Stwórz własną playlistę w TIDAL z happysad! LIFESTYLE, Muzyka - Grajmy wspólnie dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

 

Grajmy wspólnie dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

 

Czy można wyobrazić sobie styczeń bez Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy? Tysiące wolontariuszy w całej Polsce rozdających serduszka i  zbierający datki do charakterystycznych puszek, wspaniałe koncerty największych polskich gwiazd i liczne licytacje, a wszystko dla dobra dzieci. Platforma TIDAL wspólnie z zespołem happysad również postanowili dołożyć cegiełkę i wystawili na aukcji specjalną ofertę.

 

Imienna playlista na platformie streamingowej TIDAL stworzona wspólnie z happysad podczas spotkania z zespołem, uczestniczenie w ich próbie i podwójna wejściówka na koncert. To wszystko można wylicytować klikając w link poniżej i wesprzeć tym samym bardzo ważny cel.

 

LINK DO AUKCJI: http://aukcje.wosp.org.pl/happysad-imienna-playlista-na-tidal-playdlawosp-pl-i5953939

 

Zespół happysad na początku lutego rusza w trasę koncertową i odwiedzi 16 miast, w tym Warszawę, Kraków, Wrocław, Gdańsk i Kielce. Ich siódmy album „Ciało obce” odniósł wielki sukces sprzedażowy.

Pomysł wystawienia na aukcję wspólnej playlisty z TIDAL  bardzo spodobał się muzykom: „My do WOŚPu i do fanów zawsze frontem i z otwartymi rękoma” – mówi Łukasz Cegliński, gitarzysta zespołu, i dodaje: „Cieszymy się, że mamy okazję poznać czyjeś upodobania bliżej i mamy nadzieję na stworzenie wyjątkowej składanki.”

 

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy gra dla dzieci nieprzerwanie od 26 lat i od samego początku wspierają ją w tym największe gwiazdy polskiej sceny muzycznej.

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Stwórz własną playlistę w TIDAL z happysad! LIFESTYLE, Muzyka - Grajmy wspólnie dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy
Hashtagi: #LIFESTYLE #Muzyka

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy