Film LIFESTYLE

Nick Cave i Warren Ellis autorami muzyki do serii “MARS”

Nick Cave i Warren Ellis autorami muzyki do serii National Geographic Channel

Data publikacji: 2016-11-10
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Nick Cave i Warren Ellis autorami muzyki do serii “MARS”
Kategoria: LIFESTYLE, Film

Nick Cave i Warren Ellis autorami muzyki do serii National Geographic Channel “MARS”

Nick Cave i Warren Ellis autorami muzyki do serii “MARS” LIFESTYLE, Film - Nick Cave i Warren Ellis autorami muzyki do serii National Geographic Channel “MARS”

Kompozytorzy Nick Cave i Warren Ellis, twórcy ścieżek dźwiękowych do takich produkcji jak „Aż do piekła” czy „Propozycja”, napisali muzykę do serii National Geographic Channel „MARS”.

Skomponowana przez nich muzyka, idealnie wpisuje się w klimat serii „MARS”, opowiadającej dramatyczną historię sukcesów i porażek związanych ze współczesną eksploracją kosmosu. W produkcję, która – co rzadkie w przypadku tego kanału – łączy fabułę z dokumentem, zaangażowali się światowej klasy eksperci, tacy jak: James Lovell, były astronauta NASA i dowódca misji Apollo 13, czy Elon Musk, założyciel SpaceX i Tesla Motors.

Producentami serialu są lauraci nagród Akademii i Złotych Globów – Ron Howard oraz Brian Grazer – twórcy takich filmów jak „Apollo 13” czy „Piękny umysł”. Produkcję „MARS” można odglądać na antenie National Geographic Channel w każdą niedzielę, od 13 listopada o godz. 21:30.

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Nick Cave i Warren Ellis autorami muzyki do serii “MARS” LIFESTYLE, Film - Nick Cave i Warren Ellis autorami muzyki do serii National Geographic Channel “MARS”
Hashtagi: #LIFESTYLE #Film

A to już wiesz?  Przejdź ścieżkami pisarzy w Krakowie

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy