Informacje

Monika Hirsz z Gdańska zdobyła tytuł MISS POLKA 2013

W sobotę, 7 września w Sosnowcu odbyła się Gala Finałowa konkursu MISS POLKA 2013. Jurorzy – specjaliści z branży modowej, sportowej oraz medialnej mieli trudne zadanie wybrania najpiękniejszej kandydatki spośród 16 finalistek, z których każda była piękna, zgrabna i charyzmatyczna. Tytuł MISS POLKA 2013 przypadł Monice Hirsz z Gdańska, która łącznie pokonała

Teaser

W sobotę, 7 września w Sosnowcu odbyła się Gala Finałowa konkursu MISS POLKA 2013.

Jurorzy ? specjaliści z branży modowej, sportowej oraz medialnej mieli trudne zadanie wybrania najpiękniejszej kandydatki spośród 16 finalistek, z których każda była piękna, zgrabna i charyzmatyczna. Tytuł MISS POLKA 2013 przypadł Monice Hirsz z Gdańska, która łącznie pokonała ponad 6. tysięcy kandydatek, które startowały w eliminacjach regionalnych.

Konkurs MISS POLKA 2013 to połączenie świata sportu ze światem mody, o czym świadczyły zarówno piłkarskie stroje finalistek, jak i prowadzący ? Dariusz Szpakowski, znany komentator sportowy. Dziewczęta prezentowały się również w kreacjach koktajlowych, wieczorowych oraz oczywiście w bieliźnie. Po dwóch prezentacjach jurorzy wybrali osiem kandydatek, które znalazły się w ścisłym finale.

Tytuł MISS POLKA 2013 zdobyła Monika Hirsz z Gdańska. I v-ce MISS POLKA 2013 została Joanna Herejczak z Lubina w woj. dolnośląskim. II v-ce MISS POLKA 2013 ? Paulina Gutkowska z Łodzi. III v-ce MISS POLKA 2013 – Marlena Rejczak z Waksmundu w woj. małopolskim.

?Bardzo się cieszę, że  przypadł mi w udziale zaszczyt bycia jurorem konkursu MISS POLKA 2013. Jako specjalista z branży medialnej zwracałem uwagę przede wszystkim na umiejętność autoprezentacji, swobodnego wypowiadania się i ogólną ?medialność? kandydatek i uważam, że w tym zakresie każda z nich sprawdziła się świetnie? ? mówi Tomasz Orzechowski, CEO GRUPY 365 NET, odpowiadającej za biuro prasowe konkursu oraz kontakt z mediami.

Partnerem eventowym konkursu VIP EVENTS AGENCY.

A poniżej prezentujemy zdjęcia z gali finałowej konkursu MISS POLKA 2013.

 

MISS POLKA 2013 to dynamiczne przedsięwzięcie, w którym o miano najpiękniejszej Polki rywalizuje tysiące młodych kobiet, prezentując nie tylko swoją urodę, ale też osobowość i poczucie humoru.

MISS POLKA 2013 to połączenie świata sportu ze światem mody ? idea ta zapewnia szerokie grono odbiorców, a dzięki transmisjom telewizyjnym, informacjom prasowym oraz internetowym organizatorzy planują dotrzeć do milionów ludzi w całej Polsce.

A to już wiesz?  Polona.pl ? adres dla nieco bardziej ambitnych internautów

MISS POLKA 2013 – ŚWIAT SPORTU BLIŻEJ ŚWIATA MODY

więcej na: www.misspolka.pl

 

Źródło MISS POLKA 2013. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy