Książka LIFESTYLE

Afrykański klucz. Ostatnia przychodzi prawda. Chcecie ją poznać?

„Afrykański klucz” autorstwa Igi Karst to drugi tom serii kryminalnej „Biały Dwór” Wydawnictwa Szara Godzina, którego premiera została zaplanowana na 5 marca. Pierwszy - „Zapach prawdy”, kandydował do Nagrody Wielkiego

Data publikacji: 2020-02-20
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Afrykański klucz. Ostatnia przychodzi prawda. Chcecie ją poznać?
Kategoria: LIFESTYLE, Książka

„Afrykański klucz” autorstwa Igi Karst to drugi tom serii kryminalnej „Biały Dwór” Wydawnictwa Szara Godzina, którego premiera została zaplanowana na 5 marca. Pierwszy – „Zapach prawdy”, kandydował do Nagrody Wielkiego Kalibru.

Afrykański klucz. Ostatnia przychodzi prawda. Chcecie ją poznać? LIFESTYLE, Książka - „Afrykański klucz” autorstwa Igi Karst to drugi tom serii kryminalnej „Biały Dwór” Wydawnictwa Szara Godzina, którego premiera została zaplanowana na 5 marca. Pierwszy - „Zapach prawdy”, kandydował do Nagrody Wielkiego Kalibru.

„Afrykański klucz” autorstwa Igi Karst to drugi tom serii kryminalnej „Pensjonat Biały Dwór” Wydawnictwa Szara Godzina, którego premiera została zaplanowana na 5 marca. Pierwszy – „Zapach prawdy”, spotkał się z uznaniem recenzentów i czytelników oraz kandydował do Nagrody Wielkiego Kalibru.

Śmierć była blisko. Czerwona ziemia Kenii miała jej barwę i zapach. (…) Obserwując o brzasku słońca zwierzęta przy wodopoju, Elżbieta czuła unoszący się w powietrzu strach przed tym, co ostateczne.”

Tak zaczyna się „Afrykański klucz”. Czy właśnie w Afryce należy szukać rozwiązania zagadki śmierci Elżbiety Budzanowskiej, lekarki specjalizującej w medycynie tropikalnej, która prowadzi projekt badawczy nad jadem węży? Umiera podczas snu w swoim mieszkaniu w Sycowie, ale powodem jej śmierci nie jest, jak się początkowo wydaje, zaawansowana choroba nowotworowa.

Prowadzący śledztwo komisarz Michał Orski podejrzewa o morderstwo Elżbiety jej córkę – Magdalenę. Wkrótce jednak pojawiają się nowe, zagadkowe fakty… Policja bada kolejne tropy. I nic nie jest już oczywiste.

Tymczasem Magdalena i jej przyjaciółka adwokat Anita Herbst odkrywają pilnie strzeżoną rodzinną tajemnicę. Okazuje się również, że przed śmiercią Elżbieta interesowała się okolicznościami tragicznego wypadku, w którym przed trzydziestu laty zginął jej mąż. Gdzie więc leży klucz do rozwiązania zagadki jej śmierci?

Iga Karst pierwszą umowę autorską podpisała w wieku zaledwie dziewiętnastu lat, dzięki czemu stała się jednym z najmłodszych debiutantów na rynku wydawniczym. Ma w dorobku dziesięć powieści, w tym: kryminały, thrillery i romanse. Nakładem Wydawnictwa Szara Godzina ukazały się dwie książki jej autorstwa w serii „Pensjonat Biały Dwór”: „Zapach prawdy” i „Afrykański klucz”. Autorka zawodowo związana jest z branżą PR.

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Afrykański klucz. Ostatnia przychodzi prawda. Chcecie ją poznać? LIFESTYLE, Książka - „Afrykański klucz” autorstwa Igi Karst to drugi tom serii kryminalnej „Biały Dwór” Wydawnictwa Szara Godzina, którego premiera została zaplanowana na 5 marca. Pierwszy - „Zapach prawdy”, kandydował do Nagrody Wielkiego Kalibru.
Hashtagi: #LIFESTYLE #Książka

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy