LIFESTYLE Muzyka

The heart’s songs – pierwszy singiel z debiutanckiej płyty Oli Kieszek

Data publikacji: 2018-04-06
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: The heart’s songs – pierwszy singiel z debiutanckiej płyty Oli Kieszek
Kategoria: LIFESTYLE, Muzyka

The heart’s songs to minimalistyczna w warstwie dźwiękowej, subtelna wokalnie opowieść o pasji, sile i niezłomności charakteru oraz szacunku do natury.

The heart’s songs – pierwszy singiel z debiutanckiej płyty Oli Kieszek LIFESTYLE, Muzyka - The heart’s songs to minimalistyczna w warstwie dźwiękowej, subtelna wokalnie opowieść o pasji, sile i niezłomności charakteru oraz szacunku do natury.

The heart’s songs to minimalistyczna w warstwie dźwiękowej, subtelna wokalnie opowieść o pasji, sile i niezłomności charakteru oraz szacunku do natury i jej potęgi. Utwór zrodził się z inspiracji historią i dokonaniami Piotra Pustelnika, wybitnego himalaisty, polarnika, zdobywcy korony ziemi. Piotr jest także współtwórcą klipu. Zdjęcia jego autorstwa, wykorzystane w klipie, pochodzą z wyprawy na jedną z najtrudniejszych gór świata – Annapurne.

Autorem tekstu i kompozytorem singla oraz wszystkich piosenek na płycie jest Ola Kieszek, która gra także na fortepianie. Pozostałe instrumenty prowadzone są przez wybitnych muzyków polskiej sceny: Kuba Frydrych na gitarze, Przemek Kuczyński (Benbeneq) – instrumenty perkusyjne, Tomasz Zieliński na basie. Za aranże oraz produkcję płyty odpowiada Grzesiek Stasiuk. Realizacja i produkcja klipu: Planners Live oraz Piotr Pustelnik.

POSŁUCHAJ: https://www.youtube.com/watch?v=obgEoqF7SK8

Singiel zapowiada debiutancką płytę Oli Kieszek, która ukaże się w na przełomie lipca i sierpnia 2018 r. Lost&Found to zbiór autorskich kompozycji, w których pobrzmiewają echa różnych stylistyk. Wszystkie teksty z wyjątkiem jednego numeru napisane są w języku angielskim. 

O ile pierwszy numer zapowiadający debiutancki krążek to hołd złożony himalaistom i wszystkim ludziom wielkich i małych pasji, o tyle cała płyta to kompilacja wielobarwnych emocji i doświadczeń. Na płycie znajdą się piosenki o relacjach z drugim człowiekiem, o radości, smutku, miłości, czyli o tym, co bliskie każdemu z nas.

Ola Kieszek to niezwykle zdolna wokalistka, poruszająca się głównie w stylistyce pop. Dobrze znana miłośnikom warszawskich scen klubowych. Sercem piosenki jest dla niej tekst i wywołana nim emocja. W swojej twórczości inspiruje się muzykami klasycznymi (Bach, Mozzart, Vivaldi), oraz Katie Malua, Katie Tunstal, Eva Cassidy, Etta James, Ray Charles, Rag&Bone, Andrew L. Weber.

Na co dzień aktywna businesswoman, z wykształcenia prawnik, z zawodu i zamiłowania HR-owiec. Jest członkiem HR Influencers – think thanku skupiającego 50 wartościowych i wpływowych liderów branży Human Resources, którego celem jest zacieśnienie współpracy z biznesem i instytucjami rynku pracy w Polsce oraz skuteczne rozwijanie kapitału intelektualnego oraz marki przywództwa w firmach.

Prywatnie żona, mama trójki synów, która udowadnia, że każdy moment w życiu jest dobry, by realizować swoje marzenia. Inspiruje i przekonuje inne kobiety, że macierzyństwo nie ogranicza, a dodaje skrzydeł.

Premiera drugiego singla z płyty już w maju.

Na płycie rozbrzmiewają dodatkowo głosy Kasi Roscińskiej, (trenerka wokalna The Voice of Poland, wokalista, kompozytorka), Pauliny Romaniuk (finalistka The Voice of Poland) oraz Adama Czapli (wokalista, trener, muzyk, na co dzień związany z Sienna Gospel Choir).

Singiel promujący płytę:

 

Więcej informacji o artystce na:

Facebook: @olakieszekmusic

Instagram: #olakieszek_music

 

 

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
The heart’s songs – pierwszy singiel z debiutanckiej płyty Oli Kieszek LIFESTYLE, Muzyka - The heart’s songs to minimalistyczna w warstwie dźwiękowej, subtelna wokalnie opowieść o pasji, sile i niezłomności charakteru oraz szacunku do natury.
Hashtagi: #LIFESTYLE #Muzyka

Similar Posts