Informacje

Klienci decydują o cenie ebooków ? startuje nowy serwis od Nexto

Nexto, lider na rynku sprzedaży e-publikacji, uruchamia nowy serwis do kupowania cyfrowych książek ? Kiker.pl. Klient decydując się na zakup sam określa ile jest gotów zapłacić za daną publikację i dostaje gwarancję, że zapłaci właśnie tyle albo? mniej!

Zasada działania serwisu Kiker.pl jest bardzo prosta ? im więcej osób zadeklaruje się do zakupu książki, tym mniej wszyscy zapłacą. Każdy próg cenowy posiadać będzie wymaganą liczbę złożonych ofert, dlatego gdy Klient chce zapłacić przykładowo 10 zł, to będzie musiał namówić daną ilość osób, aby także wyrazili chęć zakupu. Informować znajomych będzie można na wszelki sposób ? poprzez portale społecznościowe Facebook, Twitter i Google+ czy przez wysyłkę e-maili.

Internet to globalna wioska, która pozwala ludziom na szybką i swobodną komunikację oraz dzielenie się ciekawymi ofertami.  ? mówi Bartłomiej Roszkowski, członek zarządu NetPress Digital ? Model sprzedażowy wykorzystany na serwisie Kiker.pl to sytuacja, w której obydwie strony wygrywają ? Klient sam decyduje ile chce zapłacić i zachęca znajomych do zapisu na ofertę, a dostawca przy dużych wolumenach sprzedaży z chęcią obniża cenę.

Katalog serwisu Kiker.pl zawierać będzie tylko najlepsze ebooki i audiobooki - bestsellery, nowości, pakiety, a nawet premiery. Znajdą się tam pozycje specjalnie wyselekcjonowane przez doświadczony zespół Nexto, który dokładnie śledzi ciekawe tytuły pojawiające się na rynku. Wszystkie książki dostępne będą nawet za kilkanaście złotych lub mniej, co z pewnością jest najlepszą ofertą na rynku na zakup pojedynczych pozycji. Szczególnie ważne są Gwarancja Ceny Minimalnej i Maksymalnej, które zapewniają, że Klient zapłaci tylko tyle ile sam zadeklarował lub mniej. Wszystkie płatności dokonywane przez serwis są zabezpieczone przez najlepsze i najbardziej nowoczesne technologie, dostarczane przez zaufaną firmę PayLane.

Obecnie dostępne tytuły na Kiker.pl:

  • Życie Pi ? Yann Martel
  • Rodzina Borgiów ? Mario Puzo
  • Gra Endera ? Orson Scott Card
  • Zostań przy mnie ? Harlan Coben
  • Kancelaria ? John Grisham
  • Jack Reacher. Ostatnia sprawa ? Lee Child
  • Anna German o sobie ­? Mariola Pryzwan
  • Pakiet: Dotyk Crossa i Płomień Crossa ? Sylvia Day
  • Młot na czarownice ? Jacek Piekara
  • Dziennik ? Jerzy Pilch

>> Odwiedź serwis Kiker.pl i dowiedz się więcej

O Nexto.pl

Nexto.pl jest w Polsce liderem w zakresie sprzedaży książek i prasy w wersji elektronicznej. Każdy z produktów znajdujących się na Nexto.pl można nabyć tanio, bezpiecznie i szybko za pomocą błyskawicznych zakupów ?1 kliknięciem?. W lipcu 2013 został wybrany najlepszą polską księgarnią ebooków wg miesięcznika ?Press?.

Dostępna jest także aplikacja mobilna ?Nexto Reader? pod systemy Android i iOS, która została zwycięzcą tegorocznej edycji Mobile Shopping Application Awards organizowanego przez MasterCard.

Sklep Nexto.pl został wyróżniony miejscem w pierwszej dziesiątce najlepszych sklepów internetowych w Polsce w 2010 i 2011 roku w rankingu portalu Money.pl w kategorii "Kultura i rozrywka".

Nexto.pl dostarcza technologię oraz e-publikacje dla największych sieci komórkowych w Polsce ? Plus i Orange. Firma współpracuje obecnie z ponad 120 wydawnictwami z Polski i zagranicy, a jej partnerami są m.in. Wirtualna Polska, Samsung, ASUS. Od sierpnia 2012 spółka RUCH S.A. jest właścicielem pakietu właścicielskiego. NetPress Digital, zarządzające sklepem Nexto.pl, znalazło się także w gronie najlepszych firm technologicznych w Europie w ramach konkursu RED HERRING 100.

Źródło NetPress Digital Sp. z o.o.. Dostarczył netPR.pl

Similar Posts