Książka LIFESTYLE

Pyszne spotkanie autorskie z Beatą Śniechowską

Zwyciężczyni drugiej edycji kulinarnego show „MasterChef” - Beata Śniechowska - wydała kolejną książkę kucharską „Pyszne poranki. 101 sposobów na zdrowe i smaczne

Data publikacji: 2017-03-26
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Pyszne spotkanie autorskie z Beatą Śniechowską
Kategoria: LIFESTYLE, Książka

Zwyciężczyni drugiej edycji kulinarnego show „MasterChef” – Beata Śniechowska – wydała kolejną książkę kucharską „Pyszne poranki. 101 sposobów na zdrowe i smaczne śniadania”.

Pyszne spotkanie autorskie z Beatą Śniechowską LIFESTYLE, Książka - Zwyciężczyni drugiej edycji kulinarnego show „MasterChef” - Beata Śniechowska - wydała kolejną książkę kucharską „Pyszne poranki. 101 sposobów na zdrowe i smaczne śniadania”.

Spotkać się ze wszystkimi miłośnikami zdrowych i pysznych receptur na poranny posiłek we Wrocławiu, 30 marca 2017.

„Pyszne poranki. 101 sposobów na zdrowe i smaczne śniadania” to nie jest zwyczajny poradnik o śniadaniach. Poza tym, że prezentuje tutaj wiele prostych przepisów
i oryginalnych połączeń smakowych na dobry początek dnia, można w niej znaleźć wiele wyjątkowych zdjęć śniadaniowych przysmaków. Autorka zebrała aż 101 pomysłów na śniadania, w jej książce znajdziemy przepisy na śniadania w 5 minut, na wynos, dla dzieci,
z jajkiem w roli głównej, weekendowe fantazje oraz śniadania w  misce. Na ponad 200 stronach albumowej książki możemy delektować się przepisami na zarówno bardziej tradycyjne, jak i bardziej finezyjne przepisy. Wśród nich: radosne spring rollsy, omlet cesarski, szakszuka, bajgle z otrębami, paprykarz z ryb słodkowodnych, waniliowe risotto z frużeliną, czy pęczak z warzywami i cynamonem oraz orkiszowe racuchy z owocami. Publikacja będzie gratką zarówno dla wegetarian, osób unikających glutenu czy laktozy, czy nawet miłośników lodów.

– W mojej książce są przepisy idealne na leniwe poranki, ale i takie które świetnie sprawdzą się, gdy mamy zaledwie kilka minut na wyjście z domu. Sama doskonale rozumiem, jak ważny jest smaczny i zdrowy posiłek – mówi Beata Śniechowska, autorka książki.

Spotkanie autorskie z Beatą Śniechowską odbędzie się 30. marca 2017 w salonie empik
w Renomie we Wrocławiu. Rozpocznie się o godz. 18:00 i jest bezpłatne dla wszystkich odwiedzających. Na spotkaniu przybyli goście poza tym, że będą mogli poznać przepisy na śniadania, porozmawiać o inspiracjach do stworzenia książki, odkryć smaczki jej powstawania, ale także dowiedzieć się o nowym projekcie Beaty – restauracji Menu Motto, zdobyć autograf i poznać tajniki fotografii kulinarnej.

– Zapraszam wszystkich bardzo serdecznie na moje jedyne spotkanie autorskie we Wrocławiu. Będzie mi niezwykle miło móc porozmawiać z Wami o śniadaniach i mam nadzieję, że to będzie wyjątkowy czas – dodaje B. Śniechowska – pomysłodawczyni Menu Motto.

„Pyszne poranki. 101 sposobów na zdrowe i smaczne śniadania” to lektura, która pobudza zmysły, inspiruje do zdrowego odżywiania, rozbudza pasję gotowania, ale też pochłania do czytania. Poza nią Beata jest autorką książki Smaki marzeń" oraz redaktorką i ambasadorką Wrocławskiej Książki Kucharskiej.

Spotkanie autorskie z Beatą Śniechowską

30 marzec 2017, godz. 18:00

empik Renoma, Wrocław, ul. Świdnicka 40

Więcej o wydarzeniu: https://www.facebook.com/events/190870721415105/

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Pyszne spotkanie autorskie z Beatą Śniechowską LIFESTYLE, Książka - Zwyciężczyni drugiej edycji kulinarnego show „MasterChef” - Beata Śniechowska - wydała kolejną książkę kucharską „Pyszne poranki. 101 sposobów na zdrowe i smaczne śniadania”.
Hashtagi: #LIFESTYLE #Książka

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy