Książka LIFESTYLE

Zaginiona wyspa – kolejny tom przygód Gideona Crew

Data publikacji: 2015-04-10
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Zaginiona wyspa – kolejny tom przygód Gideona Crew
Kategoria: LIFESTYLE, Książka

Doskonała lektura na majówkę i wakacje! Kryminalna intryga, fantastyka połączona z historią, szczypta romansu i zaskakujące zwroty akcji!

Zaginiona wyspa - kolejny tom przygód Gideona Crew LIFESTYLE, Książka - Doskonała lektura na majówkę i wakacje! Kryminalna intryga, fantastyka połączona z historią, szczypta romansu i zaskakujące zwroty akcji!

Kryminalna intryga, fantastyka połączona z historią, szczypta romansu i zaskakujące zwroty akcji – to tło najnowszego thrillera duetu Douglas Preston i Lincoln Child. Kolejny tom przygód Gideona Crew zatytułowany „Zaginiona wyspa” zaskakuje i wciąga z każdą przeczytaną stroną coraz bardziej. Książka ukazała się nakładem Wydawnictwa Burda Książki.

Gideon Crew, ulubiony przez czytelników protagonista powieści Prestona i Childa, to genialny uczony i mistrz złodziejskiego fachu, cierpiący na nieuleczalną chorobę. Od swojego niezwykłego pracodawcy dostaje kolejne z pozoru niewykonalne zadanie, którym jest kradzież stronicy z bezcennej Księgi z Kells, wystawionej w Muzeum Nowojorskim i chronionej przez niemożliwe do sforsowania systemy zabezpieczeń.

Gideon przyjmuje zlecenie, które okazuje się jedynie wstępem do największej w jego życiu przygody i wyprawy na niegościnne wody Morza Karaibskiego. W trakcie ekspedycji poznaje nową partnerkę – Amy. Razem z nią podąża tropem zagadkowych wskazówek na nieznaną wyspę. Poszukiwacze dokonują nadzwyczajnego odkrycia, którego ujawnienie może okazać się wstrząsające dla ludzi… pod warunkiem, że wyjdą z tej przygody żywi.

Preston i Child wytyczają na nowo granice powieści sensacyjnej. Na kartach „Zaginionej wyspy” po raz kolejny zabierają czytelników w sensacyjną podróż pełną przygód i zagadek.

Błyskotliwe… Gideon ani trochę nie przypomina książkowego superbohatera, a enigmatyczna Amy dorównuje mu zuchwałością i inteligencją – pisze o książce „Publishers Weekly”, czołowy amerykański magazyn branżowy o rynku wydawniczym.

O autorach:

Douglas Preston i Lincoln Child są autorami wielu intrygujących, uznanych przez krytykę i czytelników, bestsellerowych thrillerów, m.in. dwóch serii z agentem Pendergastem i Gideonem („Miecz Gideona”, „Trup Gideona”).

Nakładem Wydawnictwa Burda Książki ukazały się następujące tytuły: „Zabójcza fala”,  „Nadciągająca Burza”, „Konfrontacja”, „Relikwiarz”, „Gabinet osobliwości”, „Martwa natura z krukami”, „Miecz Gideona”, „Granice Szaleństwa”, „Bez litości”, „Trup Gideona”, „Dwa Groby“, „Biały ogień“ i „Projekt Kraken“.

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Zaginiona wyspa - kolejny tom przygód Gideona Crew LIFESTYLE, Książka - Doskonała lektura na majówkę i wakacje! Kryminalna intryga, fantastyka połączona z historią, szczypta romansu i zaskakujące zwroty akcji!
Hashtagi: #LIFESTYLE #Książka

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy