LIFESTYLE Muzyka

Muzyczna sobota w Porcie Łódź

Data publikacji: 2019-10-02
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Muzyczna sobota w Porcie Łódź
Kategoria: LIFESTYLE, Muzyka

Muzyczna sobota w Porcie Łódź

Muzyczna sobota w Porcie Łódź LIFESTYLE, Muzyka - Muzyczna sobota w Porcie Łódź

Największe przeboje światowej muzyki rozrywkowej i filmowej wysłuchać będzie można na żywo podczas niezwykłego koncertu, który odbędzie się w Porcie Łódź 5 października w ramach Światowego Dnia Muzyki. W Centrum zabrzmią takie hity, jak Yesterday, It’s Raining Man, czy The Final Countdown w wykonaniu Orkiestry Dętej MPK.

Liczy 34 członków, istnieje od 1921 roku i była wielokrotnie nagradzana za swoje osiągnięcia artystyczne. Mowa o Zakładowej Orkiestrze Dętej MPK Łódź, która gościć będzie w Porcie Łódź ze swoim muzycznym występem z okazji Światowego Dnia Muzyki. Koncert odbędzie się w najbliższą sobotę 5 października o godzinie 16:00 w Atrium Centrum (obok sklepu IKEA). Wydarzenie jest bezpłatne.

Orkiestra zagra na żywo znane i lubiane przeboje, klasyki światowej sceny muzycznej znane zarówno starszemu, jak i młodszemu pokoleniu. Podczas koncertu na scenie w Atrium zabrzmią także największe przeboje muzyki filmowej.

Międzynarodowy Dzień Muzyki obchodzony jest na całym świecie 1 października. Został zainicjowany w 1975 roku przez Yehudi Menuhina, ówczesnego Prezydenta Międzynarodowej Rady Muzyki działającej w ramach UNESCO.

 

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Muzyczna sobota w Porcie Łódź LIFESTYLE, Muzyka - Muzyczna sobota w Porcie Łódź
Hashtagi: #LIFESTYLE #Muzyka

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy