LIFESTYLE Muzyka

#onelight: Line-up wydarzenia i harmonogram koncertó

Już za niecałe 2 tygodnie Warszawa rozbłyśnie światłem #onelight, Świątecznego Festiwalu Kultur. Kogo i w które dni Festiwalu będzie można posłuchać w Warsaw Expo 20, 21 i 22 grudnia? Oto oficjalna

Data publikacji: 2019-12-11
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: #onelight: Line-up wydarzenia i harmonogram koncertó
Kategoria: LIFESTYLE, Muzyka

Już za niecałe 2 tygodnie Warszawa rozbłyśnie światłem #onelight, Świątecznego Festiwalu Kultur. Kogo i w które dni Festiwalu będzie można posłuchać w Warsaw Expo 20, 21 i 22 grudnia? Oto oficjalna lista!

#onelight: Line-up wydarzenia i harmonogram koncertó LIFESTYLE, Muzyka - Już za niecałe 2 tygodnie Warszawa rozbłyśnie światłem #onelight, Świątecznego Festiwalu Kultur. Kogo i w które dni Festiwalu będzie można posłuchać w Warsaw Expo 20, 21 i 22 grudnia? Oto oficjalna lista!

Na początku grudnia organizatorzy ogłosili pełną listę  artystów, którzy wystąpią na festiwalowej scenie #onelight. Pod kierunkiem artystycznym Adama Sztaby z Orkiestrą, niepowtarzalne, specjalnie na tę okazję przygotowane aranżacje tradycyjnych pieśni świątecznych wykonają m.in. KAYAH, Nosowska czy Krzysztof Zalewski. Dołączą do nich także Skubas i Igor Herbut. Co więcej, podczas #onelight nie zabraknie także najjaśniejszych gwiazd młodego pokolenia, w tym Natalii Nykiel i Dawida Kwiatkowskiego.

Specjalnie na zaproszenie Świątecznego Festiwalu Kultur, do Warszawy przybędą także gwiazdy z USA i Izraela: Klezmeranians, Miquedem, czy Maurice Sklar. 

PROGRAM:

20.12.2019, od 19:00 – występy: KAYAH, Nosowskiej, Krzysztofa Zalewskiego, Igora Herbuta, Adama Sztaby z orkiestrą, Maurice Sklar, Miqedem, Klezmeranians, przesłanie jedności i nadziei – historia Jonathana Bernisa

21.12.2019, od 19:00 – występy: KAYAH, Nosowskiej, Natalii Nykiel, Skubasa, Dawida Kwiatkowskiego, Adama Sztaby z orkiestrą, Maurice Sklar, Miqedem, Klezmeranians, przesłanie jedności i nadziei – historia Jonathana Bernisa

22.12.2019, od 15:00 – wspólne świętowanie (dzień otwarty), gościnny występ DownTown Brass i nabożeństwo bożonarodzeniowe. 

#onelight Świąteczny Festiwal Kultur jest częścią organizowanego od ponad 20 lat cyklu Koncertów Światła, które odwiedziły już ponad dwadzieścia miast w 6 krajach. W tym roku Festiwal po raz pierwszy trafił do Warszawy. Swoim honorowym patronatem wydarzenie objął Burmistrz dzielnicy Białołęka, Biuro Programu Wieloletniego „Niepodległa”, TVP Warszawa, TVP Belsat, magazyn Mieszkaniec oraz dziennik Informator Stolicy.

Wejściówki są wciąż dostępne do zakupu przez stronę https://onelightfestiwal.pl. Przychód z biletów zostanie przeznaczonych na cele charytatywne: wsparcie osób wyróżnionych tytułem Sprawiedliwy wśród Narodów Świata oraz na leczenie Oskara Kołodziejczyka, chłopca z Białołęki, będącego podopiecznym Fundacji Dzieciom Zdążyć z Pomocą. Bilety będzie można również kupić w dniu wydarzenia, w kasie na terenie wydarzenia.

A to już wiesz?  KINO LETNIE NA DZIEDZIŃCU CBF „NOWY ŚWIAT” – OBEJRZYJ FILMY „BEZ CENZURY”!

 

O Miracle of Israel:

Fundacja Miracle of Israel to organizacja non-profit, której celem jest promocja państwa Izrael oraz historii narodu żydowskiego na całym świecie, poprzez realizację projektów i wydarzeń kultury audiowizualnej. Jednym z największych sukcesów Fundacji jest organizacja koncertów 
w ramach Festiwali Świateł, które od ponad 20 lat organizowane są na całym świecie. Miracle of Israel wyprodukowało również film historyczny – o tej samej nazwie – z udziałem legendarnego amerykańskiego aktora, Leonarda „Spocka” Nimoya w charakterze narratora.

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
#onelight: Line-up wydarzenia i harmonogram koncertó LIFESTYLE, Muzyka - Już za niecałe 2 tygodnie Warszawa rozbłyśnie światłem #onelight, Świątecznego Festiwalu Kultur. Kogo i w które dni Festiwalu będzie można posłuchać w Warsaw Expo 20, 21 i 22 grudnia? Oto oficjalna lista!
Hashtagi: #LIFESTYLE #Muzyka

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy