LIFESTYLE Muzyka

WESLEY wraca z tanecznym hitem "Dogonić czas"

Data publikacji: 2019-04-12
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: WESLEY wraca z tanecznym hitem "Dogonić czas"
Kategoria: LIFESTYLE, Muzyka

Wokalista, kompozytor i autor tekstów po przerwie wraca na polską scenę muzyczną. Kiedyś związany z zespołem Papa Dance, dziś jako Wesley kontynuuje swoją karierę solo.

WESLEY wraca z tanecznym hitem "Dogonić czas" LIFESTYLE, Muzyka - Wokalista, kompozytor i autor tekstów po przerwie wraca na polską scenę muzyczną. Kiedyś związany z zespołem Papa Dance, dziś jako Wesley kontynuuje swoją karierę solo.

W ostatnich latach mieszkał w USA i Wielkiej Brytanii, gdzie z powodzeniem koncertował i współpracował zarówno z polonijną jak i lokalną sceną muzyczną. Jego najnowsza piosenka „Dogonić czas” to idealna propozycja na wiosenne i letnie imprezy taneczne. 

                                                               https://youtu.be/Bm02ANcKvAE

Wesley to pochodzący z Bydgoszczy wokalista i producent. Już jako młody chłopak śpiewał w Zespole Pieśni i Tańca Ziemi Bydgoskiej i był słuchaczem studium wokalnego przy Państwowej Szkole Muzycznej w Bydgoszczy. 
W roku 1987 związał się z zespołem Papa Dance, pisząc teksty na płytę "Nasz ziemski Eden".
Piosenka „Zły Omen", jego autorstwa, doczekała się kilku realizacji telewizyjnych – wykorzystano ją m.in. w programie Dyskoteka Pana Jacka.
W latach 90-tych Wesley założył swój zespół SECRET LOVE i nagrał z nim w studio S-1 w Warszawie swój pierwszy materiał muzyczny na płytę długogrającą. Potem wyjechał na emigracje, mieszkał w USA i Wielkiej Brytanii. 
Jednak zdecydował się na powrót do Polski w roku 2009, by zrealizować swoje marzenia o nagraniu płyty. 13 piosenek Wesley zarejestrował w MG Studio w Bydgoszczy i Mama Music w Katowicach. 
Pierwszy singiel pt. "Różowe Okulary", zagrało kilka komercyjnych polskich stacji radiowych w 2010 roku, ale też utwór plasował się przez długi okres czasu w pierwszej dziesiątce listy przebojów Wietrznego Radia Chicago.   
 
Na przełomie września i października 2010r w MG Studio w Bydgoszczy Wesley zarejestrował materiał muzyczny na kolejnego singla. Do piosenki „Przy Tobie ja" – muz. Marcin Grzella, słowa Anna Sawicka, nakręcony został teledysk.

W bieżącym roku wraca na scenę z piosenką  „Dogonić czas" ( Soul Records). 

 

 

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
WESLEY wraca z tanecznym hitem "Dogonić czas" LIFESTYLE, Muzyka - Wokalista, kompozytor i autor tekstów po przerwie wraca na polską scenę muzyczną. Kiedyś związany z zespołem Papa Dance, dziś jako Wesley kontynuuje swoją karierę solo.
Hashtagi: #LIFESTYLE #Muzyka

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy