Informacje

Znamy finalistów 5. edycji plebiscytu miast ?Świeć Się z ENERGĄ?. 13 stycznia dowiemy się, które miasto w Polsce świeci się najpiękniej

Warszawa, Gdynia, Szczecin, Bielsko-Biała, Bartoszyce? Kto z finałowej szesnastki zwycięzców wojewódzkich zdobędzie tytuł najpiękniej świątecznie rozświetlonego miasta w Polsce? Rozpoczyna się ogólnopolski etap Plebiscytu Miast ?Świeć Się z ENERGĄ?. O tym komu przypadnie tytuł oraz nagrody zadecydują Internauci, którzy do